Wpis z mikrobloga

@gargantel: Wkurzanie Elona może się skończyć źle. On jest nieobliczalny i w każdej chwili może sobie postanowić wyłączyć całego starlinka na Ukrainie. Po tym co robi z twitterem/na twitterze już nic mnie w jego zachowaniu nie zdziwi.Może też zrobić ankietę na ten temat na twitterze.
  • 3
@Szinako: to szybki, za szybki człowiek. działa na zasadzie testowania, korekty błędów, ponownego testowania. Ja to szanuję w kwestii rozwoju technologii / innowacji.
ALE gdy jego potęga staje się tak duża, że kaprys może decydować o losach państw, to coś / ktoś powinien to kontrolować, albo niech nie zabiera się za żadną politykę.
Mieszanie biznesu z polityką nie jest zdrowe.
No jest, ale z drugiej strony to wolny człowiek i jego prywatny biznes.


@Szinako: no tak, bo w umowach na starlinki jest zapis, że mogą być wyłączone jak Elon obsra zbroję xD

Prywatny biznes wymaga przestrzegania umów jak każdy xD

Wkurzanie Elona może się skończyć źle. On jest nieobliczalny i w każdej chwili może sobie postanowić wyłączyć całego starlinka na Ukrainie.


Bez kasy od US gov to on #!$%@? może.
no tak, bo w umowach na starlinki jest zapis, że mogą być wyłączone jak Elon obsra zbroję xD


@malinq: Żebyś się czasem nie zdziwił, bo w starlinku może być zapis, że używanie go w działaniach zbrojnych jest zabronione.

Prywatny biznes wymaga przestrzegania umów jak każdy xD


@malinq: Bo go Ukraina pozwie czy co niby zrobi? Elon już wielokrotnie pokazywał, że ma w dupie wiele rzeczy.


Bez kasy od US gov
gdzie jest zapis że nie może odmówić usługi w razie czego?


@Issac: a gdzie napisałem, że jest? Czytać nie umiesz?

A jak nawet złamie umowę to co ? XD


Gówno. Dla ludzi niewyedukowanych o wschodniej mentalności łamanie umów jest czymś normalnym. W cywilizowanym świecie zachodnim za łamanie umów grozi ostracyzm.

bo w starlinku może być zapis


@Szinako może być? Ty znowu palcem po wodzie bez żadnych konkretów? Kto by się spodziewał
@Szinako, @malinq: Ja tutaj tylko to zostawie: Elon nic nie wyłączył, atak miał być przeprowadzony na terenie gdzie starlink nie był aktywowany. Elon został poproszony o aktywowanie go na tym terenie na rzecz przeprowadzenia ataku i odmówił. Było by to równoznaczne z bespośrednią współpracą prywatnej firmy zarejestrowane w USA w przeprowadzaniu działań wojennych. Rozumiecie chyba że to jest już dalej wysunięte niż wysyłanie sprzetu wojskowego czy wsparcie ukrainy innymi technologiami