Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kupiłem w oficjalnej polskiej perfumerii
Amouage Reflection Man
Wcześniej skorzystałem z opcji kupna w tym samym miejscu 2ml próbki, bardzo mi się spodobał, fajne hobby ogólnie pomyślałem...

ZAPACH JEST BEZNADZIEJNY XD
Próbka była ze starej wersji zapachu, flakon nowy, a zapach przeszedł REFORMULACJĘ XD
W takim razie dostałem zapach zdecydowanie słabszy, który pachnie znaczniej gorzej. W życiu nie kupiłbym tego zapachu, wiedząc czym jest obecnie.
Człowiek kupuje produkt za 1600 złotych, a w zamian dostaje coś zupełnie innego
Miało być nowe hobby, ale jak tak to wygląda, to może lepiej nie wchodzić w ten świat. W wielu innych branżach takie coś byłoby oszustwem, a tutaj wrzucamy hasło reformulacja i wszystko spoko:)

#perfumy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
dlatego jestem zawalony w mieszkaniu odlewkami ale przynajmniej serce nie boli gdy jakiś zapach nie przypasuje.
Współczuję ;/
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak czasami jest kolego,w większości refolmulacje narzuca IFRA i prawo UE zakazując stosowania niektórych składników ,a tak między nami to strasznie przepłaciłem Reflection czasami kupisz w przedziale 700-100zlotych ,ale na twoim miejscu wstrzymał się z oceną poczekaj jakiś tydzień dwa czasami z Amouage bywa tak że zapach z czasami inaczej się układa.
  • Odpowiedz
Człowiek kupuje produkt za 1600 złotych


@mirko_anonim jak jesteś na tyle głupi, że kupujesz amłaże za 1600zł gdzie bez problemu możesz je dorwać za 800zł to może lepiej nie pchaj się w to hobby.
  • Odpowiedz