Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mamy ogromną i bardzo pilną prośbę (od Joanny Czarnockiej). Jest wyjątkowa okazja kupić dron z termowizją dla Feniksa za wyjątkowo małe pieniądze.

1) Feniks i jego rota stracili przed naszym przyjazdem kilkunastu towarzyszy. Jak? Ano nie wiedzieli, że r*skie podpełzali w nocy pod ich stanowisko. Dlaczego nie widzieli? Bo nie mieli, jak ich zobaczyć. Nie mają zwiadowczego drona z termowizją. Bez niego są ślepi jak krety. I giną "bez sensu" śmiercią, której można by uniknąć.

2) Mavic 3 z termowizją kosztuje ok 25 000 zł. To ogromna kasa. Kiedyś takie kupowaliśmy, ale wtedy mieliśmy większe fundusze. Liczymy, że kiedyś tę kasę uciułamy, ale bardzo nam daleko do tego.

3) Jakiś czas temu zaprzestano produkcji dronów Mavic 2 Enterprise Dual. Były dużo tańsze, ale nigdzie, przenigdzie ich nie ma. Od wielu dni szukam ich po całej Europie. Wyszły, skończyły się. Finito.

4) I nagle na olx jest oferta sprzedaży używanej dwójki za 9 350 zł. Jest sprawny, na chodzie, ma wszystkie części. Będzie pracował i widział w nocy. Hurra!

5) Nie możemy go kupić z konta fundacji, które zresztą i tak świeci pustkami, bo faktury nie będzie. Innymi słowy - nie mamy jak zapłacić za ten wyjątkowo tani i bardzo potrzebny dron.

6) Bardzo, bardzo Was prosimy o pomoc. Poprosiłam sprzedawcę, żeby zgodził się zarezerwować ten dron do wtorku. Ja zaraz mu wyślę zaliczkę w wys. 500 zł.

7) Tu numer mojego prywatnego konta medycznego, które też i do takich niezwykłych okazji nam służy.
Joanna Czarnocka, 21 1140 2004 0000 3602 8250 8408 "Dron na cito"

Tu poniżej Feniks, który prosi o auto (aktualnie mają 2 rowery!) i dron właśnie. Pamiętajcie - bez NGO i wolontariuszy nigdy tego drona mieć nie będą i dalej będą ślepi jak krety.

#sikorkinaukrainie #lekinafront #wojna #ukraina
sikorkinaukrainie - Słuchajcie mamy ogromną i bardzo pilną prośbę (od Joanny Czarnock...
  • 1
  • Odpowiedz