Wpis z mikrobloga

@chlopak_twojej_matki nie zesraj się. Nikt ci nie każe oglądać filmu/czytać książki.
Ty pewnie jesteś strasznym patriotą, głosującym na pisowskich złodziei, którzy niszczą Polskę od 8 lat, rozkradli wszystko co się dało, zniszczyli demokrację, skłócili nas ze wszystkimi, a na koniec nawpuszczali imigrantow bez limitu, za łapówki, drąc jednocześnie mordę I strasząc imigrantami xd

Ewentualnie możesz być też konfiarzem, co jest chyba jeszcze gorsze xd

Taki to już jest wasz "patriotyzm"
Bóg honor
  • Odpowiedz
  • 28
@chlopak_twojej_matki Nie wiem jak Wy, ale jak patrze na te dwie parszywe mordy to mnie skręca w środku. Jaką trzeba być hieną, żeby zakłamywać rzeczywistość i ruchać własny naród? Niech się ci antypolacy przeprowadzą jak im tak źle tam gdzie ich miejsce, np. do Rosji. Chociaż znając życie to pewnie w Polsce mieszkają w domach strzezonych przez policję i plują z bliska

#neuropa #polska #bekazlewactwa
Tommy_ - @chlopaktwojej_matki Nie wiem jak Wy, ale jak patrze na te dwie parszywe mor...

źródło: temp_file6698286420326659004

Pobierz
  • Odpowiedz
niestety to są nieświadomi ludzie, którzy biorą udział w świadomym projekcie podziału polskiego społeczeństwa, bo niewątpliwie to mają na celu owe kobiety


@chlopak_twojej_matki:
Polacy:
kłócą się ze sobą i z wszystkimi o wszystko od 966 roku

Wykopek w 2023 r
Ludzie słuchajcie, jest taki projekt, projekt skłócenia nas, nie dajmy się skłócić, nie dajmy się podzielić XD
  • Odpowiedz
@chlopak_twojej_matki: Holland od początku lat '80 mieszka poza Polską.

Tak, zgadza się, stan wojenny w 1981 roku zastał mnie w Szwecji i od tego czasu mieszkam poza krajem. Obecnie moim głównym miejscem zamieszkania jest Kalifornia, ale mieszkam także trochę we Francji – w Paryżu i w Bretanii.
  • Odpowiedz
@chlopak_twojej_matki: Dzień dobry. Czy widziałeś film Holland? Jeśli tak, to przy jakiej okazji? Embargo na recenzje już minęło, możesz śmiało napisać jakąś własną, ale rzeczową recenzję filmu, zachęcam. Bo pluć jadem, to każdy potrafi, a nic z tego konstruktywnego nie ma. A poza tym to dupa piecze, co?
  • Odpowiedz
@chlopak_twojej_matki dlatego uważam, że jeden z niewielu socjali jakie powinny istnieć to "bilet do wymarzonego życia". Każdy kto sra na ten kraj w tak bezczelny sposób, powinien dostać bilet w jedną stronę do jakiegoś komunistycznego kraju i zakaz wstępu na terytorium Polski. Popierają reżim Łukaszenki? Cyk, bilet do Białorusi.
  • Odpowiedz
One są sławne dlatego że plują na Polskę w innym 0rzypadku nikt by na nie nie zwracał uwagi.


@Mechanik_z_przypadku: są sławne wśród debili, którzy nawet nie zapoznali się z tym, co te osoby tworzą, a już żeby oni poza memami i pyskówką potrafili przedstawić jakąś składną krytykę, to zapomnij.

Jak dla mnie to te pełne bluzgów dyskusje bez treści, ten publiczny bełkot najbardziej pluje w Polaków swoją obrzydliwą pustką intelektualną.
  • Odpowiedz