Wpis z mikrobloga

@Astolus:
Właściwie to pewnie nie powiem nic nowego, co można poczytać na Internecie - zgadzam się ze wszystkim.
Mam 183cm.

Plusy:
+ Wygoda - pozycja. Można na strzała robić ileśset km i jest bardzo dobrze.
+ Wydech - to pewnie subiektywne, ale mi się bardzo podoba to jak brzmi od 4 tys. obrotów
+ Spalanie - ~3.8l - 4.5l
+ Światła (z halogenami) - robią robotę, w nocy zauważy się wszystko
tomcionek15 - @Astolus: 
Właściwie to pewnie nie powiem nic nowego, co można poczytać...

źródło: 377315905_870500787754834_6461134553636016036_n

Pobierz
  • 1
@tomcionek15: Bardzo ładne moto. Nie wiem do końca czy kupię w tym czy na poczatku kolejnego sezonu. A jak z wibracjami?
@zlozlo To sporo masz naklepane. Czytałem że z dwójką nie daje sobie już rady, ale raczej nie przewiduje podróży z drugą osobą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Masz od nowości?
@Astolus:
Jeśli chodzi o wibrację, to przy niskich obrotach je czuć (ale w ogóle wtedy silnik się dusi).
Od 4 - 4.5k obrotów silnik zaczyna pracować na normalnych dla niego obrotach i już ich nie czuć, jest gładko.

Po kilu godzinach jazdy nie ma niestety na to lekarstwa, i gdzieś tam te mini wibracje, które są, zaczynają być odczuwalne coraz bardziej, ale wydaje mi się to być już charakterystyką dłuższej jazdy
@Astolus Tak od nowości, to moje pierwsze Moto. Wibracje są ale to norma przy takim silniku. Teraz Versysa używam tylko jak jestem na wakacjach w Polsce bo mieszkam w UK a na miejscu nam Ninja 1000Sx.