Wpis z mikrobloga

Podoba mi się ból dupy i zazdrość tej głupszej części fanów dmuchanego balona za którym biega 11 dzbanów (inaczej nie potrafie opisać baranów z polskiej reprezentacji) że polscy siatkarze odnoszą sukcesy w swojej dyscyplinie i są w tym świetnymi profesjonalistami, a kopacze dmuchanego świńskiego pęcherza co chwile kompromitują się z najgorszymi dziadami jak Albania i Mołdawia czy inna Słowacja, grają ze sobą od dekady a stylem i poziomem nie odbiegają od amatorów z Wysp Owczych, a sukcesem stulecia tej reprezentacji jest awans na mistrzostwach świata do play-offów po wybłaganiu najniższego wyroku u Argentyńczyków, którzy mogli już odpoczywać przed kolejnym już tym razem poważnym przeciwnikiem, a polskie piłkarzyny bez honoru i godności przyjęli ten wyrok jak wybawienie i premii od premiera liczenie.
#mecz #pilkanozna #siatkowka #reprezentacja
Pobierz Vinizius - Podoba mi się ból dupy i zazdrość tej głupszej części fanów dmuchanego bal...
źródło: uid_12cb70379055d89bc5041145f9ff477e1655104549629_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720
  • 13
Podoba mi się ból dupy i zazdrość tej głupszej części fanów dmuchanego balona za którym biega 11 dzbanów (inaczej nie potrafie opisać baranów z polskiej reprezentacji) że polscy siatkarze odnoszą sukcesy w swojej dyscyplinie


@Vinizius: Kto tutaj komu zazdrości? Jedyne co widzę przy każdym potknięciu kadry to płacz kibiców (i nie tylko kibiców bo i wśród zawodników to się zdarza) każdego innego sportu, że to ich sport powinien być "sportem narodowym",
@GeWa: Kto komu zazdrości? Psychofani tej upośledzonej reprezentacji kopanej, najlepsze są argumenty że siatkówka to sport niszowy uprawiany przez takie kraje jak Brazylia, Serbia, USA, Włochy, Francja, Polska.
Jakby kopacze co rusz nie kompromirowali się z jakimś egzotycznymi leszczami, już nie wspominając że do takiej Francji czy Brazylii nie mają podjazdu w nawet najbardziej mokrych snach.
siatkówka to sport niszowy


@Vinizius: Siatkówka to sport niszowy w porównaniu do piłki nożnej. Chyba w każdym z wymienionych krajów częściej spotkasz kogoś kto kojarzy Neymara, Milinkovicia-Savicia, Pulisicia itd. niż ich siatkarskich odpowiedników.

Sam oglądam wiele sportów dużo mniej popularnych od piłki i od siatkówki i nie widzę potrzeby udawać, że nie ma co ich popularności porównywać do piłki. I lokalnie i globalnie.

Nie wiem co się dzieje na tagu siatkówka,
@Vinizius:

Piłkę nożną to raczej powinno się porównywać z innymi dziedzinami branży rozrywkowej jak kino i muzyka a nie z innymi sportami jak siatkówka.

Takie małe porównanie obserwujących na Instagramie:

Messi 500 milionów
Lewandowski 35 milionów

Rihanna 150 milionów
DiCaprio 60 milionów

Zieliński 800K
Grosicki 500K

Podsiadło 600K
Sanah 800K

Wilfredo Leon 300K
Bartosz Kurek 300K

Czyli jedni z najlepszych siatkarzy na świecie są wręcz miażdżeni przez Grosickiego albo śpiewaków znanych
@falden: To wiele mówi o społeczeństwie xd Ciekawe ile obserwujących mają piłkarze z Albanii i Mołdawii czyli pogromcy wielkich gwiazd z Polski
( ͡° ͜ʖ ͡°)