Wpis z mikrobloga

Już kilka razy pisałem z jakąś dziewczyną z tindera, popełniłem ten sam błąd bo przed spotkaniem tak sobie zażartowałem, że jestem trochę prawiczkiem bo tylko się całowałem.

Nie wiem dlaczego, ale za każdym z tych 3 przypadków laski nagle miały jakiś odjazd w stylu, że one chcą do jakiejś spoko knajpy lub że maja ochotę na owoce morza. Ogólnie drogie miejsca w które się obcy ludzie nie umawiają, gdzie jeszcze miałbym zapłacić za nas dwoje.

Pogoda sprzyja więc bardziej proponuję rower, spacer, lody. No i wtedy atakują, że nic dziwnego, że nie ruchałem skoro nie potrafię zadbać o kobietę (zapłacić za nią w restauracji).

One prawictwo traktują jako ostateczną obelgę, potem nie odpisują chociaż się jeszcze naprodukuję w odpowiedzi lub kasują parę.

#tinder #podryw #podrywajzwykopem #relacje #logikarozowychpaskow #badoo
  • 29
@Buberek wiesz, ja nie mam panienek 8/10, że mógłbym się po nich spodziewać takich oczekiwań jak kolacje po knajpach, jakieś wyjazdy spa w góry zaraz po poznaniu. Stąd jestem dodatkowo zdziwiony, że przeciętne dziewczyny potrafią tak się odwinąć i walnąć po jajach komentarzem o prawactwie. One po prostu nie wyglądają na takie i mam wrażenie, że normalna laska zaakceptuje to jaki jestem, a nie że spróbuje szarpnąć ile się tylko da (droga
@gzymspiwniczny za moich czasów szło się w piątek/sobotę na balet house klimaty jaddlo się tablety zaczepialo wszystkich na około i przy drugim spotkaniu w tym samym klubie to już była mega znajomość później do kogoś na after i ruchane a teraz jakieś tindery z dupy i rozkminy
ja traciłem prawictwo za kasę na 20lvlu i też nakłamałem lasce że już to dawno robilem


@Felixu: Jak 1 raz ruchałeś to wiedziałeś jak czy jak Rafonixowi wypadał Ci khutas z cipy i nie wiedziałeś jak dobrze wykonywać ruchy frykcyjne?
@gzymspiwniczny: Nie masz się czego wstydzić. Bądź sobą ale musisz przestać się tym zamartwiać i mówić o tym, że nie uprawiałeś seksu jeśli nie schodzicie na te tematy. Jak wyjdzie to w naturalnej rozmowie/laska spyta, spoko. Jak nie to nie wiem po co o tym gadasz. Co do fundowania, nie rób z siebie frajera ale jednocześnie jak pójdziecie na kawę czy jakieś lody to nic się nie stanie jak zapłacisz te