Wpis z mikrobloga

@aarahon

@MamByleJakiNick: można nie popierać i pobierać ale nie można być przeciwko i pobierać.


Dlaczego nie można? Co się stanie jak ktoś będący przeciwko 500+ będzie pobierał?
Powiem więcej - są ludzie którzy byli np przeciwko podatkowi cukrowemu, a i tak go płacą, mimo że da się żyć bez płacenia tego podatku. Są ludzie co są przeciwko BK2%, a i tak korzystają z tego. Analogicznie jest z 500+. Głupotą jest nie
konfa poparła wszystkie #!$%@? pomysły PiSu.


@DzonySiara: tak tak, jeszcze ze 100 razy to powtórz i może się spełni.

- To nie Konfa popierała zamordyzm covidowy - to PO i Lewica popierały zamordyzm covidowy wprowadzony przez PIS i domagały się jeszcze ostrzejszego zamykania gospodarki i represji wobec ludzi
- To nie Konfa popierała pisowskie rozdawnictwo - to PO i Lewica popierały i domagały się większego rozdawnictwa
- To nie Konfa popiera
@flash890: mam to szczerze powiedziawszy w piździe, jak ktoś jest na tyle rozgarniętym artystą, że promuje Polskę na arenie międzynarodowej to zarabia na tyle dużo siana, że nie musi brać mojej kasy z podatków, a jak ktoś jest nieudacznikiem i nie potrafi zmonetyzować swojego artyzmu, to niech #!$%@? do normalnej roboty.
@Mlody_pelikan: i myslisz, że każdemu wielkiemu artyście od razu się udaje i osiaga międzynarodowy sukces... Każdy z nich w pewnym momencie musiał zaryzykować, a jednak łatwiej sie ryzykuje jak możesz spaść na 4 łapy, a nie spaść na ryj
Dlaczego nie można? Co się stanie jak ktoś będący przeciwko 500+ będzie pobierał?


@MamByleJakiNick: wtedy będzie je popierał ;)

Powiem więcej - są ludzie którzy byli np przeciwko podatkowi cukrowemu, a i tak go płacą, mimo że da się żyć bez płacenia tego podatku.


@MamByleJakiNick: ja go nie popieram i nie płacę bo po prostu nie kupuję napojów objętych tym podatkiem. Tak jak się dowiedziałem że będzie akcyza na wyroby
@ted-kaczynsky: Można by wyciągać wiele afer Pisu i porównywać je do afer PO, bo afer w PO też nie brakowało, ale posłużę się jednym łatwym do ocenienia argumentem. Inflacja. Za całą kadencje PO oraz na początku kadencji PiSU( gdzie leci się na efektach poprzedników ) inflacja w Polsce była na bardzo niskim poziomie. Za PiS inflacja wzrosła a pod koniec ich kadencji wywaliła w kosmos osiągając 2 cyfrowe wyniki, przy których