Wpis z mikrobloga

Ale wy wiecie że faryzeusz złamał prawo


@Pepec: staszne, jak ktoś przechodzi na czerwonym w srodku nocy gdy nic nie jedzie to tez dzwonisz na policje?
Rozumiesz o co tu chodzi? Chłop który sam reklamuje bukmacherów zakazuje komuś gry w pokera, gdzie w przy obstawianiu nie masz żadnego wypływu a w pokerze licza się umiejętności.
@Pepec: Nie, nic nie złamał, on gra w pokera w kraju, w którym jest legalny, nie przebywał wtedy na terenie Polski. Nie będę pisał tutaj dosłownie, bo dostałbym bana na 100%, ale jak polecisz sobie do Japonii, to może nosić np bluzę z ,,pewnym” znakiem, pewnie domyślasz się jakim i w takim wypadku również polski sąd nie może Ci nic zrobić, bo nie przebywałeś wtedy na terenie polski, zatem nie obowiązywało
@Pepec: Zmiana pokoleniowa. W moim odczuciu z portalu gdzie taki leszcz jak frajeri kiedyś byłby wyśmiany przez użytkowników prosząc o jakieś śmieszne filmiki z dowodami na tego całego gimpera, gdzie frajeri SAM POWINIEN TEGO SZUKAC ! Zrobili z siebie piesków z wywieszonym jęzorem i zwykłych pachołków ( ͡° ͜ʖ ͡°) z czego bankowo on sam jak i ja czy Ty mam pompę xD
@Pepec jakie to ma znaczenie czy złamał prawo czy nie, skoro wszystkie te commentary nic poza kręceniem afery dla zasięgów nie robią? Niech ktoś mnie poprawi jezeli się mylę, ale czy w polskim prawie nie ma obowiązku złożenia zawiadomienia na policji lub prokuraturze o podejrzeniu popełnienia przestępstwa? Jak już czuja potrzebę bawienia się w szeryfow w dramach które wychodzą poza internet i pod paragraf to niech bawią się do końca.