Wpis z mikrobloga

  • 277
@TenXen47 ten news powinien w kółko lecieć w telewizjach newsowych. Włączam tvn24, a tam nawet nie ma czerwonego paska... W TVP cisnęliby to do wyborów bez przerwy
  • Odpowiedz
@Promilus:

ten news powinien w kółko lecieć w telewizjach newsowych. Włączam tvn24, a tam nawet nie ma czerwonego paska


w tvn nie ma czerwonych pasków xD
  • Odpowiedz
ten news powinien w kółko lecieć w telewizjach newsowych. Włączam tvn24, a tam nawet nie ma czerwonego paska... W TVP cisnęliby to do wyborów bez przerwy


@Promilus: Ja to w ogóle mam wrażenie, że media przychylne KO nie wykorzystują potencjału jaki leży w ciśnięciu po pisie. Przecież ich afer jest tyle, że mogliby otworzyć zupełnie nowy kanał dedykowany tylko im, a i tak materiału byłoby na tyle, żeby grillować ich 24/7
  • Odpowiedz
@Promilus: Ja to w ogóle mam wrażenie, że media przychylne KO nie wykorzystują potencjału jaki leży w ciśnięciu po pisie. Przecież ich afer jest tyle, że mogliby otworzyć zupełnie nowy kanał dedykowany tylko im, a i tak materiału byłoby na tyle, żeby grillować ich 24/7 i to omawiając tylko najnowsze i bieżące afery, bez konieczności cofania się o 5 lat.


@Psychopathy_Red: bo media "przychylne opozycji" są mało przychylne opozycji a
  • Odpowiedz