Wpis z mikrobloga

#hotelparadise możliwe,że jestem jedyna tutaj,ale Marvin punktuje u mnie.ma chłopak cierpliwość,jest opanowany,widać,że zależy mu na Karolinie.jej zachowania nie będę komentowała gdyż szkoda mi jej..mnóstwo nieprzerobionych lęków.
  • 16
  • Odpowiedz
@zdenix333: dla mnie Mostowiak jest mało lotny - jedną spoko wypowiedź i zachowanie niszczy takimi tekstami jak "w ch*j w moim typie". Karolina to trudna postać pod względem psychologicznym, ale on nie jest również łatwy, chociaż mam wrażenie że z każdym odcinkiem zaczyna radzić sobie lepiej.
  • Odpowiedz
@zdenix333 zaplusował tylko ostatnio. A tak to zachowuje się jak zakochany kundel. Dodatkowo nie można zapominać jak zachowywał się w stosunku do Łucji kiedy podjęła decyzję, że będzie z nim w parze. I Łucja musiała kogoś wybrać, więc to nie było po to żeby zrobić mu na złość.
  • Odpowiedz
@zdenix333: Dla mnie przeciwnie! Ciągle ma przesrane u mnie za rozmowę z Łucją przy śniadaniu, gdy zachowywał się jak kompletny burak, a inna sytuacja z wczoraj, gdy nasza Sexy Pantera prężyła sie i chichotała na łodzi zgasić ja jednym beznamiętnym "przestań gwiazdorzyć" spowodował pewną konsternację , a żAlicja miałam wrażenie, że chce się zapaść pod ziemię, a raczej (°° pod wodę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rosalinea: ja się odniosłam tylko do sytuacji z Karoliną.( ͡° ͜ʖ ͡°)tym mnie ujął (to był moment)( ͡° ͜ʖ ͡°)i podzieliłam się spostrzeżeniem.( ͡° ͜ʖ ͡°)w sumie bez większych emocji.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: mnie też. Po każdej winie przychodzi kara.... No i teraz żyje biedak w raju na polu minowym. Jak przeżyje to powinien przeprosić Białogłowę i jest rozgrzeszony
()
  • Odpowiedz
@Roxi5017: Przyszedł i usiadł nadęty, Łucja zagajała rozmowę, a on taki odchylony do tyłu mówił jej bardzo nieprzyjemnym, wrogim, aroganckim tonem w stylu: za pewna siebie jesteś, to po pierwsze... ta pewność siebie cię zgubi............. u starych uczestników to marne masz szanse..i tak podobnie, a Łucja łzy w oczach i drgające kącki ust. No brzmiało to strasznie
  • Odpowiedz