Wpis z mikrobloga

No i siema! Zapisani? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#3szlaki: 21.10 > 46.5 km / 1050 m sumy wejść
Potrójna: 27.10 > 77 km / 3250 m sumy wejść

Takie płaskie 46 km w #goryizerskie będzie idealną rozgrzewką na tydzień przed Śnieżnicką Potrójną Koroną. Są dostępne dystanse 15 i 30 km, ale na takie krótkie przejście nie ołaca się jechać.

To będzie intensywny październik. Na pewno czeka mnie kilka tygodni na cardio, żeby wzmocnić kondycję. Muszę też w końcu kupić kijki, bo kolana nie znoszą schodzenia z gór.

Do zobaczenia na szlaku.

#gory #trekking #pieszewedrowki #potrojnakorona #snieznik
#redtrekking - mój tag
red7000 - No i siema! Zapisani? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#3Szlaki: 21.10 > 46.5 km / 1050 m sumy w...

źródło: temp_file6625289348092501580

Pobierz

zapisani?

  • Tak - 3Szlaki. 7.1% (1)
  • Tak - Potrójna Śnieżnicka. 7.1% (1)
  • Tak - oba marsze. 7.1% (1)
  • Zastanawiam się. 0% (0)
  • Nie idę. 78.6% (11)

Oddanych głosów: 14

  • 11
  • Odpowiedz
@red7000: Szczerze te wyrypy stały się "elitarne" dla bogaczy, chcących się pokazać, gdzie to nie byli i co nie robili. Potrójna Korona 178 zł. Sowie szczyty 150/160zł. Mieroszów 100zł/150zł.
- A u Czechów 50kc, 60kc za fajne traski i miła atmosfere.
  • Odpowiedz
@red7000: Nie użyłeś żadnego argumentu, więc to nie moja odpowiedz jest "głupia".
Spójrz na to, ze fajnie jest sie wybrac na 4-5 wyrypy w roku.
Jedna to koszt 150zł. Dolicz nocleg 120-150zł i paliwo 50-70zł. Do tego dzień wolny z urlopu straty.
Daje to sumarycznie jakieś 1000-1700zł/rok za pokazanie sie ze znaczkiem ukończenia wyrypy na FB czy IG.
Przerobiłem ten temat w tym roku.

Ale powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@wspomnienieciszy: Zaraz, zaraz. Mówisz, że masz 50 koron za wyrypę w Czechach. To pokaż mi jednodniową czeską wyrypę w tej cenie:

- powyżej 75 km
- powyżej 3200 m sumy wejść
- pakiety startowe z gadżetami
- 4 bogate punkty żywieniowe (1 czynny o północy, drugi już o świcie)
- zapewniony transport autokarem do startu
- zapewniony transport do mety z 5 punktów kontrolnych, jeżeli zejdziesz z trasy

Sam transport autokarami
  • Odpowiedz
@red7000: Ok Dzieki za odpowiedz. Rozumiem teraz, co miałeś na myśli wyrypa. Nic do Ciebie nie mam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednakże - a) pakiety startowe po wyrypie leżą w kącie, bo są bezużyteczne, b) punkty żywnościowe pomijam bo biore swoj prowiant. c) z roku na rok drozeja te imprezy, co w pewnych przypadkach nie ma uzasadnienia.
Ok. potrojna korona jest przystepna masz zapewnione wszystko i ew.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wspomnienieciszy Problemy urlopu i noclegów mnie nie dotyczą, bo nie pracuję w weekendy i mam wiele bliskich lokalizacji w górach do noclegu. Generalnie się zgodzę,na 3Szlaki 45 km idę tylko jako trening, ale proszę mi tu nie szkalować cyklu Potrójnej.
  • Odpowiedz
@red7000: To znaczy, ze masz platne noclegi, czy rozkladasz namiot na polu i to traktujesz jako przespanie się?
Mi bardziej chodzi o to, ze np... wyrypa, lub wg Twojej miary mini-wyrypa startuje o 5 rano w sobote i na miejscowke startową mam 100-150km. Ja potrzebuje całego piątku na reset (stąd urlop), wyjazd na nocleg i przespanie się, żeby na luzie iść z samego rana na wyrype. Wiadomo jak ktos ma ekipę,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wspomnienieciszy Mieszkam w Legnicy, do Szklarskiej jadę 80 minut, i mam sporo znajomych bliżej gór. A noclegi jak już bierzemy, to dzielimy na 5-6 osób za domek i wychodzą groszę na osobę, ale to mega rzadko.

3Szlaki idą teraz na Jizerke, Stóg i Kopalnię, ale to zależy, bo możesz wybrać trasę 15/30/45 km. Robimy 45 km, bo trzeba utrzymać formę. Tylko 1000 m wejść, to typowe płaskie Izery.

Generalnie dzięki temu, jak
  • Odpowiedz
mam sporo znajomych bliżej gór. A noclegi jak już bierzemy, to dzielimy

I to jest dobra opcja, - ja ostatnio przed wyrypą miałem niemiłą sytuacje w miejscu noclegowym.

w sobotę przejdę 55 km w 17 godzin

Robisz pętle, czy na 2 auta?

to jak w sobotę przejdę 55 km w 17 godzin

skąd to sie wzięło, dlaczego nie spokojne traski po 30km?

Ja zapisałem sie na złotogórski trekking, ale start 50km jest
  • Odpowiedz