Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma konto w PKO BP i chce sprawdzić status swojego wniosku, to da się go odkopać na iPKO. Trzeba wejść w "Moje sprawy" -> "Złożone wnioski". Mój miał wczoraj aktualizację statusu i jest obecnie na etapie 2/3: Ocena nieruchomości. Wniosek złożony był w oddziale w ostatnim tygodniu sierpnia, ale status na www pokazuje oficjalnie złożenie na tydzień później, już we wrześniu.

To teraz czekanie na rzeczoznawcę :)

#kredyt2procent
morrthal - Jak ktoś ma konto w PKO BP i chce sprawdzić status swojego wniosku, to da ...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@morrthal:
O, dobre.
U mnie wniosek wprowadzony 5 września (nie wiem kiedy dokładnie pośrednik przesłał ale chyba ostatni tydzień sierpnia), 6 września był rzeczoznawca i 7 aktualizacja na taki status jak u ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@vateras131: U mnie niestety wywala błąd jak próbuję wejść w szczegóły wniosku, więc widzę tylko ten ogólny. Rzeczoznawcę miałeś przed tym etapem oceny nieruchomości?
  • Odpowiedz
@morrthal:
Dopiero dzisiaj w to wszedłem więc nie wiem jak to wyglądało w ipko. Ale na bank rzeczoznawca był na mieszkaniu 6 września, a ostatnia aktualizacja statusu jest z datą 7 września.
  • Odpowiedz
3 dni po wizycie i podpisaniu dokumentów u pośrednika zadzwoniłem do PKO BP (gdzie mam konto) spytać się czy wniosek jest już u nich.
Pani stwierdziła, że nic nie widać.
Zapytałem również czy będę właśnie tam widział - nie będę, bo nie składałem tego osobiście i jest to jakieś inne zadanie.
  • Odpowiedz
@WpiszLoginHeHe
Kurde nie wiem dokładnie. Wnioski wypełniałem w notusie jakoś w okolicach 18 sierpnia ale wtedy nie wpisywałem dat bo brakowało kilku dokumentów dotyczących stanu prawnego nieruchomości, które pośredniczka sobie ogarnęła z biurem nieruchomości dopiero kilka dni później.
Zakładam więc że wysłała papiery do PKO najwcześniej 24-25 sierpnia.
W ipko dopiero dzisiaj sprawdziłem jak OP napisał wpis. Ale jest tam info ze zarejestrowali 5 września. To by się zgadzało z alertami BIK
  • Odpowiedz