Wpis z mikrobloga

Olgierdano stał się tym kogo zwalczał, lajt dabesta, #!$%@? w cztery dupy kręci się po osiedlu bluzgając do telefonu, meksykano umarł, niech żyje olgierdano. Czekam teraz na gnioty o 6 rano na dachu biedronki teraz. Jak widać doskonale uniwersum nie znosi pustki. #kononowicz #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: nie ma, powtarzam, nie ma możliwości żeby osoba całkowicie zdrowa na umyśle weszła w interakcje z knurem, strusiem i spółką. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka ktoś wydaje się normalny to po prostu jego odchylone od normy tendencje są w chwilowym wyciszeniu. Normalny osobnik na samą myśl o fizycznym zbliżeniu się do szkolnej i jej mieszkańców czuje dreszcz odrazy i oblewają go zimne poty.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal Jak to się mówi "kiedy spoglądasz w otchłań, to otchłań spogląda w ciebie". Olgierd stał się poniekąd podobny do mexyka i chyba za bardzo wczuł się w rolę "Olgierda". Zresztą też nie oszukujmy się, każdy kto wchodzi w takim stopniu do uniwersum ma problem z piciem oraz z własnym garem, tam to chyba tylko krecik nie pije, bo każdy inny w tym grajdole chla w różnym stopniu więcej od przeciętnego człowieka.
  • Odpowiedz
Podjeżdżano i Fiodor nie wykazali się wariactwem i bandyctwem ale może dlatego że w porę się ewakuowali z uniwersum.


@PZt37: być może. Podjeżdżano znam słabo więc niewiele mogę powiedzieć, o Fiodorze dobrze świadczy fakt, że ewakuował się ze szkolnej widząc rozpychanie się ceo. Natomiast próbkę mrocznej strony fiodora mieliśmy gdy bez refleksji robił film z ablucji knurzej odleżyny
  • Odpowiedz
Kto wie jak jest z tym alkoholem u Eko, mięsa też niby nie je a grochówką z kiełbasą i skwarkami nie pogardzi jak są za darmo xD


@PZt37: krecik nie potrzebuje mieć problemów z alko żeby być w top 3 największych psycholi uniwersum ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: A ty mądry mów kto co zrobił wykopku. #!$%@? czy nie . W miejscu gdzie ktoś kozaczyl do mnie czekałem na weryfikację. Twojej rodzinie nikt nie groził w szpitalu w stanie zagrożenia życia ale się wypowiadadz porównując do meksikano. Dobry jesteś
  • Odpowiedz
No nie ma na razie żadnych dowodów na to że pije podobnie jak reszta orbiterów. On ćpa tylko kudzu.


@Teutonic_Reich: biorąc pod uwagę co krecik odwala od dwóch dekad alkoholizm byłby dla otoczenia i jego samego wybawieniem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TataZdps: Ja mówie co widziałem na lajcie, nic więcej, nic mniej. Jestem widzem, nie uczestnikiem, dla mnie to tylko serial czy inne show. Do meksykana porównuje ze względu na styl lajta, nie ze względu na osobe. Wiadomo że pod płaszczem osób które gracie w uniwersum są prawdziwe osoby ze swoim życiem i problemami, ale nie to mnie interesuje.
  • Odpowiedz