Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może jaką w końcu kwotą zakończyła się zbiórka pieniędzy na teriapie dla szanownej pani, po słynnej akcji w Poznaniu? Czy są jakieś rachunki albo potwierdzenie, że pani faktycznie trafiła na terapię ? Większość już chyba zapomniała, a przypominam, że zbiórka pieniędzy i przeznaczenie jej na inny cel jest przestępstwem.

#poznan #pieklokobiet #pielkomezczyzn #zbiorka
toniemojekonto1 - Wie ktoś może jaką w końcu kwotą zakończyła się zbiórka pieniędzy n...

źródło: xl-strzelanina-w-centrum-miasta-zabojstwo-z-zazdrosci-video-18-1689577200

Pobierz
  • 67
@ZlyCzarodziejRumburak: O burak ćwikłowy dał głos xD typie mam gdzieś twoje zdanie bo zachowujesz się jak te ratlerki co głośno szczekają. Jak ludzie wpłacają na jakieś zbiórki chca wiedzieć co sie stało z ich pieniędzmi i czy cel który zakładano został zrealizowany. I lecisz na czarnolisto planktonie intelektualny szkoda mi czasu na takich jak ty
dAnonek zorganizował zbióreczkę na "terapię" dla roztrzęsionej białogłowy, wydusił ile się tylko dało od frajerów i się zmył w #!$%@?, ot cała historia. Już się tu nie będzie odzywał (ani na fejsie ani nigdzie indziej) i niczego nie będzie tłumaczył, bo szlachetni dobroczyńcy już nie są ani jemu ani juleczce do niczego potrzebni.
Środki zostały przekazane zgodnie z opisem. Zarówno Julia jak i rodzice uczęszczają na terapię, by wyleczyć się z traumy. Jeśli chcesz rachunków to musisz się zwrócić do organizatorek zbiórki, bo wbrew kłamstwom niektórych tutaj, to nie ja jestem organizatorem, co zresztą mógł sprawdzić średnio ogarnięty orangutan, ale część wykopków to przerosło. Jeśli uważasz, że jest inaczej a pieniądze zostały przeznaczone na inny cel, na przykład na wakacje na Malediwach jak to opisują