Wpis z mikrobloga

jak miałem jakeis 4-5 lat, zapytałem mamę ile lat ma tata. powiedziała mi, zebym sam się go zapytał. tata siedział wtedy na kiblu i srał. zapukałem do drzwi kibla i mówię tata, ile masz lat? na co on, przez drzwi kibla, „trzydzieści”. nie miałem pojęcia ile to jest, ale odpowiedziałem „o, łał” i pomyślałem, że jest w #!$%@? stary. to jedno z pierwszych moich wspomnień

#lippaa
  • 20
  • Odpowiedz
@powodzenia moje główne wspomnienia ze starym na kiblu są dwa.
1. Zawsze jak szedł srac, a srał długo, nie włączał światla. Tylko jak się miał podciersx to włączał (mały kibel w małym mieszkaniu). Więc wielokrotnie wchodziłem na pewniaka a tam stary #!$%@? omawia sens życia że stwórcą.
2. Jak się napił to robił to samo, tzn szedł po ciemku ale przy okazji zasypiał opierając się o zlew. I w takiej pozycji też
  • Odpowiedz
Mój stary zawsze na pytanie 'ile masz lat?' Odpowiadał 'tyle co na stodole łat'
I jeszcze czasami dopowiadał 'każda łata po trzy lata' i nigdy się nie dowiedziałem ale to też moje wspomnienie z bardzo wczesnego dzieciństwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@powodzenia Kiedyś jaak bylem mały zapytalem mamy ile mam lat. Mama powedziala że mam 7lat i zebym zapytał ojca żeby sprawdzić czy wie. Zachodze do pokoju i pytam taty ile mam lat. Tata wyciągnął interes i zaczął walić. Wali wali wali i w końcu skończył i mówi że 7. Ja zdziwiony jak to? Skąd wiesz? A on że słyszał jak mama mówiła.
  • Odpowiedz