Wpis z mikrobloga

@Brightsider No ale to stałeś obok i nic nie robiłeś czy byłeś w innym pomieszczeniu?

Sam widzisz, życie dało ci okazje na dobra zabawę a ty sam #!$%@? sobie sytuacje.
Typowy Mirek na tagu przegryw napisze, ze to wina tych lasek i tego twojego kumpla co wyruchal ci łanie ale jak wszyscy widzimy los dal ci pukanko pod sam nos na wyciągnięcie ręki.
I tak jest najczęściej, ze to nie świat jest
@wooster: nastepny odklejony od rzeczywistosci xD
napisal wyraznie, ze poszedl z kumplem oskarem wiec raczej nie byl w tym klubie przypadkiem. wyjscie z domu do klubu dla przegrywa nie jest tym samym co podroz do kolchozu.
OP wyszedl ze swojej strefy komfortu i chwala mu za to. teraz niech tylko coraz czesciej to robi i za kazdym razem niech przelamuje granice i tak bedzie zbieral doswiadcznie. raz mu sie uda a
@Brightsider: Ale że w klubie? To albo nieogarnięty kumpel, albo nie wiem jak Wy to rozgrywaliście xD Jeżeli typ dynamiczniejszy i jest chadem, to podbijacie do dwóch lasek, gadu gadu i powoli się rozdzielacie. On bierze jedną do tańca, a Ty drugą. Jak to dokładnie wyglądało? Wziął Cię na tę imprezę i całkowicie olał? To był klub? Czy może podbiliście we dwóch do lasek, on zagadywał a Ty po prostu siedziałeś
@Pasterz30 ale jesteś toksyczny. Alternatywa będzie wzajemne poklepywanie się po plecach przez spoerdoxy na wypoku? To OPowi w #!$%@? pomoże.. uhum…
To samo ten tekst o twoich podejrzeniach XD ty już najlepiej wiesz co Oskar mial na myśli XD
Najgorszy typ człowieka z ciebie jest. Twoja postawa dokładnie pokazuje jak zachowują się w większości przegrywy na tym tagu. Współczuje wszystkim w twoim otoczeniu a także tobie bo wlansie przez taki charakter jesteście
@Brightsider wziął cię na imprezę bo w zestawieniu z tobą będzie tą atrakcyjniejsza osoba, więc łatwiej mu będzie wyrwać loszki i ogólnie zebrać atencję. moi znajomi też prawdopodobnie tak robia, ale nie mam im tego za złe. pzdr
@Notes: xDD jaki proces myślowy zaszedł w Twojej głowie ze mnie wrzuciłeś do jednego worka z tzw „przegrywami”? xDD Gościu jakbyś mnie na ulicy zobaczył to byś grzecznie „dzień dobry” powiedział i spuścił głowę (a potem się w kiblu do pamięciowy) xD Przy Was to jestem królem życia, wtf w ogóle xD

A wracając do tematu, toksyczny jestes Ty bo nie dostrzegasz prostych mechanizmów. Gdyby Oski go wyciągnął żeby się z
Przy Was to jestem królem życia


@Pasterz30: a jaki proces myslowy zaszedl w twojej glowie, ze wrzuciles mnie do jednego worka? xD

bo jesli chodzi o moja ocene Ciebie to zrobilem to na podstawie Twojego toksycznego wysrywu i avatara.