Wpis z mikrobloga

@adik_ jest jeden sposób.
Musisz mieć babę która cię będzie z domu wyrzucać za palenie. Najpierw będziesz palił w tajemnicy ale będzie to uciążliwe więc się odzwyczaisz.
@adik_: Tabletki Desmoxan, podczas terapii nie możesz zapalić nawet jednego. Radziłbym Ci też odpuścić na jakiś czas imprezowanie i odstawić alko. Przyjdzie w końcu taki moment, że zdasz sobie sprawe że palenie jest ch0jowe i wcale tego nie potrzebujesz.
Ps. E-papierosy to najgorsze gówno, nie dość, że uzależniasz sie od nikotyny to jeszcze wyrabiasz sobie "przyzwyczajenie" do ciągłego zaciągania.
@Damian7s: chłop co ma rację. Do tego paląc jednorazówki produkujesz w #!$%@? śmieci.
@adik_ masz zakodowany schemat, jesteś na imprezie=trzeba palić, pijesz coś=trzeba palić. Przestałem palić ale zacząłem wtedy zagryzać żelkami żeby mieć coś w ustach (inb4 #!$%@? xD). Polecam na jakiś czas unikać imprez, przeanalizować se, że palenie nie jest cool i że zawsze będziesz walczyć z tą galaretą pod czaszką o źródło dopaminy xD
@adik_: polecam ksiażkę Allena Carra "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie". Z kopyta rzucałem kilka razy dzięki niej, tylko głupi wracałem bo myślałem ze "jeden papierosek nic nie znaczy"