Wpis z mikrobloga

10 lat temu go nienawidziłem, ale obecnie widzę dokąd to zmierza. Z czasem dojrzałem i jestem pewien że emeryci którzy dostają dodatkowe miesiące w kalendarzu które fizycznie nie istnieją, sprawiają że dzieci i wnuki będą mieli gorzej. Z dumą pójdą za głosować na tych co dają, bo wiedzą, że i tak umrą lada moment. Proponuję akcje stop ustępowania starszym osobom w miejscach wygodniejszych, skoro mają siłę płuc jadem i iść na wybory, to mają również siłę stać w autobusie !!!!
#tusk #pis #rydzyk #biblia
  • 9
@lucynkatrzytrzy każdy głosuje tak żeby jemu było dobrze. Co emerytów obchodzą jakieś gnoje? Jeszcze tak im podziękują, że tylko napyskują w kolejce w przychodni albo okradną metodą na wnuczka. Też na ich miejscu głosowałbym na PiS. Jedyna partia, która się interesuje ich losem NAWET JEŚLI ROBI TO CZYSTO POPULISTYCZNIE, zamiast spychać na margines społeczeństwa.
@lucynkatrzytrzy: może rycerzyku zamiast wyżywać się na efekcie lepiej zwalczyć przyczynę.

W dodatku, po tak dużych podwyżkach inflacyjnych wcale mnie nie dziwi, że emeryci nie buntują się przeciwko dodatkowej kasie i darmowym lekom.

Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile oni wydają na leki a niektórym nawet brakuje na nie.

Emeryci zostali oszukani systemowo bo wmówiono im, że to wystarczające zabezpieczenie na starość

Nie podzielam tak stronniczego podejścia jak twoje
@lucynkatrzytrzy: niestety nie tylko to jest powodem. Starzy ludzie już są tak omamieni wiadomościami w TVP, że inne partie uważają za niemieckie i rosyjskie, że wszystko wyprzedadza, wprowadza islam i lgbt. Oni myślą, że robią to dla dobra kraju, a jak im powiesz, że jest duża inflacja to "za Tuska to by była 2x większa".
czyli co? naiwność i świętojebliwosć? więcej socjalu w tym roku idzie na emerytów niż jakąkolwiek inna grupę wiekową.


@matt-pitt: są to ludzi w pewnym sensie pokrzywdzeni przemianami społeczno-ekonomicznych na które nie byli przygotowani.
Jeśli to samo spotka twoje pokolenie to też będziesz widziany przez młodych w kategorii idioty