Wpis z mikrobloga

Laska z ktora sie umawialem od 4 miesiecy wysmiala mnie bo pojechalem z ojcem lvl 63 do Biskupina. Ja sam mam 28 lat i wracalem specjalnie do rodzicow zeby z nim na ten festyn pojechac, bo ojciec interesuje sie historia i zabieral nas na kazdy co roku. Powiedzialem jej, ze jak smieszy ja moja relacja to ma palic wroty. #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 186
@BrakWolnegoLoginu: Laska pewnie nie szanuje swoich rodziców i nie rozumie więzi rodzinnych. Ciebie też by przez to nie szanowała i nie potrafiła stworzyć więzi rodzinnych. BRAWO dla Ciebie za świetną decyzję. Gdybym mógł, dałbym ci milion plusów.
@BrakWolnegoLoginu: z moich obserwacji wynika, że bardzo wielu rodziców jest toksycznych do swoich dorosłych dzieci (i młodych zresztą też). Myślę że dużo więcej niż 50%. Stąd się wzięły np. żarty o teściowych. Może dlatego tak zareagowała. Od toksycznych rodziców lepiej się odciąć lub ograniczyć kontakt. A jeśli ktoś ma normalne relacje z rodzicami, co jest chyba rzadkością, to bliskie relacje są jak najbardziej wskazane. Osobiście mam dzieci i mam z nimi