Wpis z mikrobloga

Jak na "bezproblemowy" system, od samego początku mam problem z MacOS i zaczynam się irytować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dysk zmienia swoją nazwę czy raczej "punkt montowania" - po podłączeniu i połączeniu zyskuje nowy numerek, w moim przypadku Gamebird500 1 później Gamebird500 2 itp.

Widoczne dopiero gdy wchodzę w danym programie (wtyczka w logicu która instaluje instrumenty vst) żeby znaleźć podstawowy katalog. Tak samo widać to w narzędziu dyskowym, jest tam numer.

O co #!$%@? chodzi xD
To dla mnie oznacza że za każdym razem gdy odłączam i podłączam dysk zewnętrzny muszę zmieniać w programie ścieżkę, bo poprzednia jest nieaktualna.

Ktoś coś?

#macbook #komputery #macos
bkwas - Jak na "bezproblemowy" system, od samego początku mam problem z MacOS i zaczy...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-17 o 10.38.55

Pobierz
  • 6
Jak na "bezproblemowy" system, od samego początku mam problem z MacOS i zaczynam się irytować ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@bkwas: Dałeś się nabrać że istnieje coś takiego jak system operacyjny bez problemów i bugów, irytujesz się przez wizję w swojej głowie []
@L3gion: Jak już to nabrał się na mantrę fanatyków Apple'a że produkty i oprogramowanie Apple'a są bezproblemowe, nie tak jak to gówno od Microsoftu co tylko sypie BSoDami na lewo i prawo i nie da się z niego w ogóle korzystać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)