Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z różnymi fantami. Ze strony PKP - ogromny chaos informacyjny, brak konkretów, nikt nic nie wie. Finalna stacja to dla mnie drugi koniec Polski (Wrocław). Szybkie rozeznanie po tamtejszych znajomych i chrzestnych czy może ktoś odebrać bagaż - nikt nie ma czasu, problem nie do ogarnięcia.

W historii pojawia sią cudowny portal wypok. W desperacji zapytałem o dyspozycję Mirków z Wrocławia. Zgłosił się @lornemalvo77. Kiedy pociąg dotarł na miejsce magicznie mojego bagażu nie było. Powyższy Miras przez godzinę walczył z pracownikami w kilku punktach o moją zgubę. Finalnie ją odzyskał. W ten sposób nie musiałem jechać przez całą Polskę, bagaż został przekazany przez znajomego.

Lubię ten portal z śmiesznymi obrazkami właśnie przez takich ludzi. Rodzina nie znalazła czasu, znajomi również - moją farsę naprawił Miras. Dziękuję! :)

#oswiadczenie #wykopefekt
szymekgoose - Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z r...

źródło: temp_file4479110372190383027

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
@MechanicznaPitaja: piszesz o polskim systemie. Nikt nic nie wie, nikt nic nie weryfikuje, nikt na niczym się nie zna. Nie wiadomo kto, gdzie, kiedy, o której i dlaczego. Ciesz się, że żyjesz, bo jeszcze za zawracanie dupy urzędnikowi #!$%@?ą Ciebie do pierdla. Ten kraj to kompletny, postkomunistyczny syf, taki sam jak Ukraina czy Białoruś, różnica taka, że bogatszy, ale mentalność ta sama.
  • Odpowiedz
Mam podobnie, tylko niestety mam limit paliwa służbowego. Niestety dla niektórych piwniczaków to abstrakcja :D


@Prospero88:

Firma mi na to zezwala, mogę sobie spalać paliwa ile mi dusza zapragnie


@lornemalvo77:

+1
właśnie szukam pracy i marzeniem byłoby mieć spoko szefa przy którym jest motywacja do pracy a nie depresja
  • Odpowiedz
coś mi się wydaje, że Ty to lubisz sobie zapominać o różnych rzeczach, bo kto normalny zapomina laptopa + plecak z rzeczami?
Znajomi i rodzina Cię znają więc zapewne im się nie chciało ratować rzeczy gościa który ma wyj*bane
  • Odpowiedz
@szymekgoose miałem podobną sytuację, pociąg do Niemiec z Poznania, wysiadłem w połowie a torba pojechała dalej. Zorientowałem się w drodze powrotnej do Poznania, szybki telefon do pkp, konduktor zabezpieczył, przekazał w powrotny pociąg i wysiadając już w Poznaniu miałem do odbioru w biurze pkp ????. Także mogę powiedzieć z doświadczenia, że pracują tam ogarnięci ludzie.
  • Odpowiedz