Wpis z mikrobloga

Też zgadzacie się ze mną, że żenić warto się z jedynakiem bo on przejmuje majątek swoich rodziców a faceci mający rodzeństwo są z automatu biedniejsi i walczą o zasoby z rodzeństwem, które mogliby przeznaczyć np na żonę?

#pytanie #zwiazki #rozowepaski #tinder
jmuhha - Też zgadzacie się ze mną, że żenić warto się z jedynakiem bo on przejmuje ma...

źródło: 546

Pobierz

waszym zdaniem

  • lepszy jedynak 64.1% (1014)
  • lepiej być sama niż bez jedynaka 35.9% (568)

Oddanych głosów: 1582

  • 83
@chwila: Xd to zobacz jakie są staystyki rozwodów do małżeństw i samotnych matek, jaka jest dzietność. Dzisiejsze pokolenie jedynaków i jedynaczek, w dodatku wychowywane przez samotne matki stworzy tak zdegenerowany model społeczeństwa, że aż strach myśleć.
@jmuhha: @onepnch @Melancholijny_Czlek Ale głupoty wypisujecie. Jestem jedynakiem, synem jedynaczki i jedynaka. Jestem w udanym, wieloletnim związku i mam dwójkę dzieci. Nie jestem rozpieszczony, jestem może nieco arogancki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli jednak chodzi o majątek: dziedziczę wszystko po dziadkach i rodzicach, ale nie ma to dużego wpływu na moje dotychczasowe życie. Przecież nikt normalny nie liczy na śmierć bliskiej osoby, by się na tym wzbogacić.
@jmuhha: Walczyć z rodzeństwem o zasoby? Przeciętny facet ma swoje pierwsze dziecko w wieku 29 lat, umiera w wieku 69 lat. To oznacza, że w chwili śmierci jego syn ma 40 lat. Jeżeli w wieku 40 lat potrzebujesz spadku po rodzicach to generalnie już chyba nic nie sprawi, że odniesiesz w życiu jako taki sukces...
Nie zgodzę się z Wami.
Lepiej być rozpieszczonym jedynakiem.
To, czy ktoś ma dobre kontakty z innymi ludźmi nie jest zależne od jego wychowania.
@onepnch A co, jeśli ktoś ma starsze siostry?
@onepnch co ty gadasz. Ja jestem jedynakiem i nie miałem żadnych problemów z kobietami. Ale jestem ektrowertykiem i otaczałem się od dziecka dużą ilością przyjaciół.
@jmuhha: Patrząc czysto pragmatycznie masz rację, natomiast zgodzę się z @Melancholijny_Czlek i @onepnch w pewnym stopniu gdyż sam jestem jedynakiem - chociaż nie jest to regułą, to zauważyłem że u jedynaków częściej występują albo zachowania apodyktyczne i narzucanie własnej woli albo zachowania związane z unikaniem i izolacją.

Ma to sens, bo jak ktoś się sam wychowywał de facto to albo uważa że ma zawsze rację, albo unika problemów i konfliktów nawet
@jmuhha: a może zamiast być bezużytecznym śmieciem na kanapie, może tak coś samemu w życiu osiągnąć a nie patrzeć na ludzi przez pryzmat ich majątków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)