Wpis z mikrobloga

#steamdeck #macbook #apple #komputery #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

Hej! Potrzebuje huba dla SteamDeck (tutaj ważny ethernet i HDMI) oraz MacBooka (turaj wazne wszystko, tzn. Jeszcze portu USB i czytniki kart).

Znalazłem taki: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/stacje-dokujace-i-replikatory-portow/hub-8w1-baseus-metal-gleam-series-usb-c-do-3x-usb-3-0-hdmi-usb-c-pd-ethernet-rj45-microsd-sd

Cena fajna, ma wszystko co potrzebuje. Czy ktoś korzysta, zna, poleca/odradza?

Ewentualnie cos innego w podobnej cenie? Dzięki.
  • 19
  • Odpowiedz
@farmaceut: W tym moim jest jedno HDMI więcej, wziąłem na zapas skoro firma płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Używam jakoś od drugiej połowy kwietnia i ogólnie jestem zadowolony. Te problemy z myszką mogą równie dobrze wynikać z tego, że to zwykły kondom logitecha za 50 czy 60 zł.
  • Odpowiedz
@SpoconyBambik: ja nie mam szcześcia do tej firmy, steamdeck oraz tablet graficzny huiona z ekranem spalił mi w hubie tej firmy przesył danych (myszki, stylujs, klawiatura, pendrive nie działają, przesył obrazu oraz ładowanie tylko zostało ) @farmaceut ja mam przy steamdecku dedykowany dla niego dock od JSAUXA ale jego nie podłączysz do macbooka przez usbc pod kątem 90 stopni @pasta_alla_carbonara to działa tylko z macbookami wymienionymi tam czy rozstaw 2usb c
  • Odpowiedz
@farmaceut: Ani razu nie miałem problemu z HDMI na MB Air M2. Podpinałem i do monitora i do tv. Ogólnie jestem zadowolony z tego huba ale też nie mogę Ci go jednoznacznie polecić bo ja np. nie używam czytnika kart i nie testowałem też go mając podpięte wszystko przez dłuższy czas. U mnie głównie używane jest 1 HDMI, 1-2 porty USB i od czasu do czasu ethernet. A do steam decka
  • Odpowiedz