Wpis z mikrobloga

Podczas ostatniej wyprawy rowerowej, razem ze swoją narzeczoną, miałem okazję przejechać Rowerowy Szlak Orlich Gniazd.
Muszę przyznać, że te odbudowane ruiny na szczytach wraz z Jurą Krakowsko-Częstochowską robiły naprawdę dobre wrażenie.

Jechaliście? Macie zamiar się wybrać?

A tutaj relacja z tego etapu

#podroz #rower #jura #zamki #wycieczka #inspiracja
Sieniek93 - Podczas ostatniej wyprawy rowerowej, razem ze swoją narzeczoną, miałem ok...
  • 14
  • Odpowiedz
@Sieniek93 byłem pod koniec sierpnia tego roku, choć jeździłem samochodem. Piękne miejsca, a zamki, choć w ruinie, nadal robią wrażenie i pobudzają wyobraźnię do myślenia o tym, jak to wyglądało w czasach ich świetności.
  • Odpowiedz
jechałem to w zeszłym roku "na strzała" do częstochowy i powrót następnego dnia. Jechałem dokładnie jakos teraz końcem września i zaskoczyło mnie jedno - zero rowerzystów i zero infrastruktury wspierającej typu knajpy etc ;) Szału nie było ale w sumie będę jechał jakoś za 2 tygodnie ciut zmodyfikowaną trasą stricte pod gravel :)

Jakby kogoś interesowało tutaj moja strava z krk do cz-wy ;)
https://www.strava.com/activities/7921269113
  • Odpowiedz
Mam tam działkę w Suliszowicach obok Złotego Potoku :) Świetne miejsce - ale że od 15 lat nie mieszkam w Polsce to rzadko tam niestety bywam. Świetna wycieczka i wiele miejsc odwiedziłem z Waszej podrózy :)
  • Odpowiedz