Wpis z mikrobloga

Łooo matko, co tu się dzieje na tagu. Nawoływanie do przystania na propozycje Putina o podzieleniu Ukrainy między Polskę i Rosję i do wyprzedzającego ataku na Ukraine należą chyba do najmniej radykalnych. Ach te rozgrzane do czerwoności prawackie główki....

#ukraina
  • 45
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: U wykopków albo kogoś nienawidzisz albo go uwielbiasz xD

W tej całej naszej relacji z Ukrainą przecież chodzi o to, żeby zabijać jak najwięcej rusków. Nie uważam, żebyśmy zrobili też coś złego przyjmując Ukraińców do nas bo każdy tak powinien zrobić. Jednocześnie należny im się lepa na ogarnięcie za to fikanie przez ostatnie dni bo tu nie mają racji. Ale nie zmienia to nic w tym, że wciąż wyższym celem
  • Odpowiedz
  • 10
@GamereQ ładnie się towarzyszu przedstawiliscie, "Wam" plują xD
Ukraińcy źle robią z tym zbożem ale rozkład jazdy się nie zmienił, jazda z ruska swołoczą, nie zapominajcie o tym ruskie trolle
  • Odpowiedz
@Qrka Dla mnie Ukraina jest na tym samym poziomie cywilizacyjnym co Rosja, identyczna mentalność tylko inne możliwości. A mówiąc 'was' wyraźnie podkreśliłem że chodzi o Ukrainofili. Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
Naszymi braćmi są państwa z grupy v.4, z nimi powinniśmy ocieplać i rozwijać relacje. Ukraińcy to wilk w owczej skórze który ugryzie jak tylko będzie miał okazję.
  • Odpowiedz
  • 5
@GamereQ looknalem w twój profil, żydzi, ruscy, ukraincy, alkohol, patogale etc...
Przecież jesteś na tym samym poziomie cywilizacyjnym albo niżej niż ci Ukraińcy czy Rosjanie o których mówisz xDDD
Wielki znawca polityki międzynarodowej xDDDD
  • Odpowiedz
@arais_siara: Oj tak, to mnie niesamowicie #!$%@?. Niezbyt podoba mi się to co Ukraina zrobiła z tym embargo, co do pozwania Polski o zakaz transportu zboża nie jestem pewien co do całości, ale jestem pewien że gdyby PiS zarządzał tym transportem grzecznie poza granicę kraju zamiast napchania kabzy na polakach to nie trzeba by było teraz tego blokować. Kurde, to nawet w grach Total War zerwanie umowy handlowej nie powoduje od
  • Odpowiedz
@Qrka Co do profilu, wypowiadam się na różne kwestie, ale nie wstydzę się żadnej z tych wypowiedzi. A podróżuję bardzo dużo, to i opinie o różnych narodach sobie wyrobiłem, notebena Ukraińcy mieli gorsze podejście do Polaków niż Rosjanie (lata 2014-2015) Nawet na kijowskim lotnisku miałem kilka nieprzyjemnych sytuacji ze względu na polski paszport.
  • Odpowiedz
A jako że obecnie studiuje, mam na kierunku duża grupę Ukraińców to też mam pole do analizy. Nie asymilują się, są bardzo inkluzywni i aroganccy + dostają masę 'bonusów' które nie przysługują polskim studentom.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Przecież widać, że onuce kują żelazo póki gorące, gdy w Polsce pogłębił się faktyczny nastrój antyukraiński. Zamiast kminić jak wyjść z tej sytuacji, tak żeby Polski rolnik miał lepiej to już lecą 100% propagandą.
  • Odpowiedz