Wpis z mikrobloga

Potrzebuję Szansy na Pracę za Jedzenie i Spanie

Po niedawnej rozłące, straciłem wszystko, co miałem. Wyjechałem za granicę do Holandii w poszukiwaniu pracy, jednak tam też doświadczyłem kradzieży, co doprowadziło mnie do powrotu do Polski.

Obecnie przebywam w okolicy Ostrody, gdzie walczę o przetrwanie zbierając grzyby. Mam doświadczenie w prowadzeniu własnego serwisu samochodowego oraz komunikuję się w języku angielskim.

Zwracam się z serdeczną prośbą do osób o dobrym sercu o jakąkolwiek pomoc w znalezieniu pracy z jakimkolwiek dachem nad głową.

Z góry dziękuję za wsparcie i życzę wszystkiego dobrego.

Podkreślam nie oczekuje nie chce niczego za darmo znam się na paru rzeczach doskonale, ale nie mając schronienia ciężko się walczy nie mam żadnych nałogów.
kiedyspomocnyibogaty - Potrzebuję Szansy na Pracę za Jedzenie i Spanie

Po niedawnej ...

źródło: temp_file4095076243110528629

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
To nie czasy na bezdomność, pracy jest od groma. Pokręć się przy większych miastach, niekoniecznie tych największych. Do tego wynajęcie pokoju na początek. Jak nie masz nałogów to spokojnie wystarczy.
Na przyszłość najpierw szukaj pracy a potem jedź do Holandii, czy Ostródy. Pozdrawiam i powodzenia.
  • Odpowiedz
@kiedyspomocnyibogaty: nie masz pracy, ale za to masz czas. Czas to najcenniejsze co mamy. Wykorzystaj go, żeby przejść się po warsztatach, pytaj o kierownika, opisz co potrafisz i zapytaj czy nie wzięliby Cię na dzień próbny bez umowy, płatny jakąś tam stówkę czy 2 po robocie. Trzymam kciuki, bo to jednak będzie wymagało odwagi.
  • Odpowiedz