Wpis z mikrobloga

czy jest jakieś ograniczenie w częstotliwości przepisywania benzo? 5.09 dostałem receptę na dwa opakowania alprazolamu i już niestety zjadłem (biorę to by nie ćpać gówna o nazwie mefedron). Ostatnią receptę wystawił mi lekarz internista. Czy jak pójdę jutro do niego i grzecznie poproszę to odniosę sukces czy jednak muszę udać się do podziemia? #benzodiazepiny #narkotykizawszespoko
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@michal_26: i błagam darujcie sobie śmieszne komentarze, bo jestem w takim stanie, że myślę, żeby się już pożegnać z tym światem. Jak masz się nabijać - nie pisz. Oczekuję merytorycznej odpowiedzi. Dziękuję.
  • Odpowiedz
  • 0
@michal_26
Oto merytoryczna odpowiedź: Nikt nie wywróży co powie Ci lekarz.
A teraz pytanie: Ćpaniem zepsułeś sobie mózg i ćpaniem chcesz go naprawić?
A teraz moja sugestia: Jeśli lekarz Ci przepisuje na to benzo to zmień lekarza.
  • Odpowiedz
  • 1
@kidi1: szukam odpowiedzi czy jest jakieś ograniczenie co do częstotliwości wypisywania recept na benzo. Nie chcę naprawić, chce pożyć jeszcze chociaż rok. Miałem 2 próby samobójcze i czuję, że kolejna jest blisko. Nie uprawiaj szydery. Zaznaczyłem to na początku.
  • Odpowiedz
  • 0
@michal_26 To nie jest szydera. Waliłem benzo i też przez to byłem na krawędzi. Nie bierz tego bo stracisz resztki kontaktu z rzeczywistością i tylko przyspieszysz swoją przegraną.
  • Odpowiedz
  • 0
@lukiboss Op jest podatny na uzależnienia i jedno uzależnienie chce leczyć drugim. Przecież on będzie niedługo jadł garściami jak będzie miał dostęp.
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: Tak, tylko, że mam przepisane jedynie 0,5 mg. To nie jest jakaś duża dawka. Więcej niż 4 dziennie nie biorę. Doskonale wiem, że z jedno nałogu wchodzę w drugi, ale wolę być uzależniony od benzo i potem z tym walczyć, schodzić z dawek niż ćpać gówno z ulicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: Normalnie. Pracuję, nie jestem otępiony, nic z tych rzeczy. Nie czuję po prostu wtedy tego #!$%@? lęku i głodu. Alkohol odstawiłem całkowicie od paru miesięcy. Chodzę do terapeuty, planuję się zamknąć na jakiś czas na zamkniętą, żeby przepracować ten stan w którym jestem. Tylko muszę zrobić nadwyżkę $ w działalności, którą prowadzę, żeby mnie było na to stać i żebym mógł sobie pozwolić na takie "wakacje"
  • Odpowiedz
@michal_26: 2mg dziennie to srednia dawka, o takiej mocy mozna pojedyncze tabsy kupic :). Idz do psychiatry lub rodzinnego. Albo na telegram, ale nie wiem czy nieograniczony dostep dobrze Ci zrobi. Tak czy inaczej, nie ma ograniczen jak czesto mozna dostawac recepty - ogranicza dawkowanie. Leki rpw, benzo mozesz dostac na 90 dni terapi - wiec jak masz np. 1tab dziennie, to 100 tab nie dostaniesz na jednej wizycie.
  • Odpowiedz