Wpis z mikrobloga

Siemka,

Mireczki podrzućcie swoje porady. Lvl 22, dostałem się na stanowisko kierownika. Wiadomi niski szczebel, ale jednak. Wewnętrzne się cieszę, jednak czym więcej o tym myślę tym oczywiście pojawia się więcej pytań. Byliście w podobnej sytuacji? Macie jakieś porady jak to ruszyć, żeby nie #!$%@? od razu? (ʘʘ) #pracbaza
  • 5
@kumpel100: ja w wieku 42, nie zazdroszczę.... dzisiaj bym już tego błędu nie popełnił i został sobie inżynierem... a porady są proste: uczciwie, konsekwentnie, z szacunkiem do siebie i pracowników, w zasadzie powinno wystarczyć, no może jeszcze nie dać się wyprowadzić z równowagi jak trafisz na #!$%@? - niezależnie czy z góry, równolegle, czy z dołu :) Powodzenia!
@7050 dzięki.
Będę miał pod sobą pracowników fizycznych włącznie z tymczasowymi. Na zjebów jestem przygotowany (o ile się da w ogóle).
Uczciwie i konsekwetnie zależy od punktu siedzenia. To, ze ja potraktuje wszystkich tak samo nie znaczy, że oni będą się tak czuli, niestety. Teraz zdarza mi się koordynować projekty no i... praca z ludźmi, wiadomo jak jest.
Niemniej lubię współpracować z innymi, pomagać im, żeby mogli robić to co do nich