Wpis z mikrobloga

  • 0
@Golfinho: no właśnie ponoć w tych najnowszych modelach już tego nie ma, bo znalazłem jakieś tutoriale w necie do aut z poprzednich roczników, ale tutaj tego nie było, a jak oddawałem do doradca mi powiedział, że w tych najnowszych już tego nie ma
  • Odpowiedz
do 150k w benzynie i automacie? Myślałem o Volvo


@menchold: ale co? kompakt? coś z segmentu D? kombi? sedan? SUV? coupe? do czego? komfortowy? sportowy? jak wyposażony?
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej: gabarytowo coś jak Hyundai Kona/Tucson, ale bardziej Kona. Na pewno chciałbym czujniki parkowania z przodu i tyłu, kamerkę cofania, choć preferowałbym kamerkę 360.
  • Odpowiedz
@menchold: No to Sportage, benzyna w miękkiej hybrydzie FWD w wersji L z rabatem z salonu powinna zmieścić się w budżecie. Masz tam już w standardzie kamere cofania, czujniki przód/tył, grzane fotele, kierownice i nowoczesny ekran centralny.
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: na pewno da się w sofcie coś pogrzebać, słyszałem że w nowszych autach nie da się tego wyłączyć ale ludzie zmieniali reguły aktywacji od jakiego napięcia ma nie działać na wyższe.
Czy odwracali w sofcie zasadę działania przycisku że włączony to wyłączony więc za każdym odpalaniem zapłonu się wyłączał itp.
  • Odpowiedz