Wpis z mikrobloga

  • 0
@GrzegorzPorada ja robienie formata co 2 lata uważam za zabieg na PC- gry i dane mam na osobnych dyskach, więc tylko stawiam system na nowo i pobieram programy, bardzo fajny debloat się robi dzięki temu
  • Odpowiedz
pewnie tu leży przyczyna. Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz spiraciłem grę :)


@Pan_Kielonek: No i to moze byc to :)
@GrzegorzPorada Mam jak miras wyzej i nie pametam kiedy ostatnio robilem formata. I co ciekawe - komp jakos nie muli a dysk zawalony.

P.S jakbym mial robic formata to bym kupil nowego kompa :P Nie dlatego ze format to jaks magia ale lapek w sumie to juz sie prosi o
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: mialem ssd 256 gb dotychczas, na ktorym stal system i programy, jako ze wszystko keszuje wszystko na C to miałem przez kilka lat problem z miejscem, a nie chcialo mi sie dokupowac m2 1tb bo to rownalo sie formatowi. Dlatego trzymalem spoko porzadek i nawet clearowalem sobie cache spotify i innych trashapek co same tego nie usuwają co jakiś czas xD Musialem nawet wylaczyc hibernacje windows bo to #!$%@? cały
  • Odpowiedz
@einz: też się staram to jakoś organizować, na M2 system i wszystkie programy do codziennej pracy, na starym dysku dropbox a na ostatnim pliki wszelakie. Ale zawsze się kończy tak że cały pulpit #!$%@? śmieciami, pełno programów i programików i eksploatacja 12h dziennie eh szkoda gadać
  • Odpowiedz