Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przebywam na L4, ale mogę wychodzić z domu (pracodawca tego nie wie).

Jeden: Pracodawca prosi mnie, abym podpisał listę obecności. Czy to legalne?

Dwa: chciałem ten problem obejść, jadąc do biura we wczesnych godzinach porannych, podpisać ją i wyjść, ale okazuje się, że mój pracodawca zdeaktywował moją kartę dostępu do biura (potwierdzone przez ochronę biura). Czy to legalne?

Będę wdzięczny za info czy zostało złamane tutaj prawo.

#prawo #kodekspracy #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: "Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz
Pracodawca prosi mnie, abym podpisał listę obecności. Czy to legalne?


@mirko_anonim: podpiszesz jak wrócisz z l4. Nie po to jestes na l4 żeby #!$%@?ć tam gdzie się pracodawcy podoba.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chłopie ty się nauczyć pisać/komunikować bo za #!$%@? nie wiadomo o co Ci chodzi.
Być może sytuacja jest prosta i klarowna tylko tak Ci się kotłuje we łbie że mieszasz i rzucasz się niewiadomo o co.
  • Odpowiedz
chłopie ty się nauczyć pisać/komunikować bo za #!$%@? nie wiadomo o co Ci chodzi.

Być może sytuacja jest prosta i klarowna tylko tak Ci się kotłuje we łbie że mieszasz i rzucasz się niewiadomo o co.


@MSDS: to pewnie od gorączki
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: możesz chodzić ale nie do pracy deklu, to znaczy, że nie musisz leżeć w łóżku, ale zwolnienie masz od wykonywania pracy. Na co podpisywać listę obecności skoro jesteś nieobecny i masz usprawiedliwioną płatną nieobecność w pracy? Twój pracodawca to debil bez pojęcia o prawie pracy, a ty jesteś imbecylem. Jeden wart drugiego
  • Odpowiedz