Wpis z mikrobloga

@hellyea no i #!$%@? ze szydzi w myslach xd to juz niedlugo myslec zakaża zeby sie ulance nie obrazaly. Kazdy zdrowy szczuply czlowiek wlasnien to mysli co jest na tym obrazku i nic nigdy tego nie zmieni tak dziala natura
  • Odpowiedz
  • 23
@Fine-Faulty Męskie prosiaki sami się z siebie śmieją i nie pieprzą głupot o tym, że każde ciało jest piękne.

A co do tego, że żadna nas nie chce to moja akurat jest chuda więc brak powodzenia u grubych mnie nie boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kalafi0r: nie chodzi o obrażanie się. Jestem za nazywaniem rzeczy po imieniu, otyłość jest niezdrowa, a mówienie ludziom chorobliwie otyłym, że wszystko jest spoko jest szkodliwe (co nie znaczy, że też trzeba ich tępić idąc w drugą skrajność). I owszem- osoba otyła na siłowni dalej jest osobą otyłą i to jest fakt. W moim podejściu jednak skoro tam jest, to jest tego świadoma, chce coś z tym zrobić i nie ma
  • Odpowiedz
@rzrbld: raczej chodziło mi o to, że ten obrazek mi się nie klei przez to, że jest na siłowni czy tam w innej szatni.
Bardziej by siadło, wg mnie, gdyby gruba no. siedziała na ławce w parku, koło której przechodziłaby szczupła.
  • Odpowiedz
@morgiel: @hellyea Obraz jest przeróbka jakiegoś innego który pewnie promował "ciałopozytywność". Więc go przerobił ktoś żeby się pośmiać z osób puszystych. Co jest debilne, bo jeśli taka osoba się za siebie bierze i chce ćwiczyć to należy ją wspierać aby mogła być zdrowa
  • Odpowiedz
@rzrbld: raczej chodziło mi o to, że ten obrazek mi się nie klei przez to, że jest na siłowni czy tam w innej szatni.

Bardziej by siadło, wg mnie, gdyby gruba no. siedziała na ławce w parku, koło której przechodziłaby szczupła.


@hellyea: Nie wiem co ci się nie klei, przecież na pierwszy rzut oka widać, że obrazek jest przerobiony. Nie zmienia to faktu, że bardzo dużo szczupłych kobiet na widok
  • Odpowiedz