Wpis z mikrobloga

@Zulf: @login_cwiczebny @LudWilk Powiem tak, pech chcial, ze niedawno stracilem Macbooka i przez jakis czas uzywalem Lenovo Thinkpad ktoregos tam (1-2 letni lapek) i az mnie zatkalo, jak Apple odbiega pod wzgledem jakosci wykonania od konkurencji. Ok, mozna powiedziec ze cena jest nieadekwatna do mozliwosci tego sprzetu, ale prawda jest taka, ze aby kupic Windowsa albo Androida, ktory jakoscia wykonania i kultura pracy bedzie zblizony do Apple i tak trzeba wydac
  • 2
@HIMARS Dokladnie to samo mialem jak szukalem malego laptopa dla zony. Sprzet Microsoftu ktory podobno jest porownywalny do MacBooka byl drozszy w podobnej specyfikacji. To juz moj ktorys z rzedu iPhone, zaczynalem od 3G (wtedy to byl szoki szal jednoczesnie). 2 razy w tym czasie dalem szanse wysokim modelom na andoid i powiedzialem nigdy wiecej. Plastik jakosci tacek z KFC plus uposledzony system.
ktory jakoscia wykonania i kultura pracy bedzie zblizony do Apple i tak trzeba wydac podobna kwote


@HIMARS: xD

ale polecam wziac do reki oba na raz i sie przekonac samemu


@HIMARS: czy ja dobrze rozumiem że chcesz porównywać z iphonem tel który kosztuje 1000zł?
2 razy w tym czasie dalem szanse wysokim modelom na andoid i powiedzialem nigdy wiecej. Plastik jakosci tacek z KFC


@Zulf: Napisz jakie to modele

plus uposledzony system


@Zulf System to kwestia preferencji. Jeżeli android jest upośledzony to jakim Twoim zdaniem jest Ios gdzie w porównaniu do andka gówno możesz zrobić.
  • 0
@Pie_Man HTC610 jak wyszedl i potem Szajsung Galaxy S cos tam. Najdrozszy jaki byl. Ten Szajsung jeszcze jako tako, ale HTC to …nie chce zeby bialek mi bana dal. Raz na jakis czas usuwal cala ksiazke telefoniczna, bo mial jakis blad. Wymienialem ROMy i reszte farmazonow az do momentu az kupilem pierwszego SE i powiedzialem sobie nigdy wiecej androida szajsungow itd
  • 0
@Pie_Man Nie wiem nie pamietam. Pamietam ze Samsunga w tamtych latach nie bylo wyzszego 2008-2010 czy okolice tych lat. Co nie zmienia faktu ze kupilem wtedy najtanszego iphona jaki kiedykolwiek wyszedl i kasowal tamte pazdzierze w przedbiegach.
@Zulf androidy z tamtych lat to zupełnie inne telefony xD sam kupiłem 15pm, ale ios bije androidy upośledzeniem w każdym aspekcie. co do macbookow zgadzam się, to solidny sprzęt
@HIMARS nie jest to w USA "normalny telefon". Jak sobie kupiłem 14 pro to amerykanka z biura stwierdziła ło kuhwa jaki bogol, ile Ty musisz zarabiać że sobie taki telefon kupujesz za gotówkę.
@HIMARS: serio tak dużo wygodniej pracuje Ci się na macu? Mam z pracy maca i della, macbook pro 2019 13 cali i dell latitude 55costam i duzo ciężej mi się przyzwyczaić do pracy na macu. Dużo skrótów klawiszowych jest niewygodnych, mam wrażenie ze ciezko znaleźć niektóre rzeczy, eksplorator plikow l imo nieczytelny... Może to przyzwyczajenie do windy przez jednak większość życia, ale serii jakoś nie mogę wpaść w rytm na macu.
Jeżeli android jest upośledzony to jakim Twoim zdaniem jest Ios gdzie w porównaniu do andka gówno możesz zrobić.


@Pie_Man: Jezu xD. Nie każdy ma ochotę grzebać gdziekolwiek w systemie aby coś zrobić i żeby działało. iOS jest zdecydowanie wyżej nad Androidem właśnie za sprawą prostoty i bezpieczeństwa.

Ostatnio w ogóle czytałem artykuł na sekuraku odnośnie stracenia pieniędzy z konta przez telefon. I było tam:

OK, czy da się przed tym jakoś
i kultura pracy bedzie zblizony do Apple i tak trzeba wydac podobna kwote. BTW ciekawostka - tegoroczne flagowce Xiaomi sa drozsze w Xiaomi Store niz iPhone 15 w sklepie Apple. Owszem mozna smiac sie z fanboyow Apple ze kupuja telefon za 5k jak za 1k mozna miec tez urzadzenie co dzwoni i wyswietla YT ale polecam wziac do reki oba na raz i sie przekonac samemu. Inna sprawa to fakt ze u