Wpis z mikrobloga

@JacquesSpermiage Lee Pace to powinien serialowego Oscara dostać. Chłop gra tę samą osobę, a każda na swój sposób jest taka sama i jednocześnie inna i O ZGROZO każdą można polubić i ją zrozumieć - o tyle ciekawe, że w książce ten temat jest martwy.

Dwa największe plusy drugiego sezonu:

- Więcej Hariego Seldona (A konkretnie Jareda Harrisa, którego przeuwielbiam osobiście xD Świetny aktor)

- Lee Harvey, a bardziej scenarzyści potrafili zrobić postać,
Mega_Smieszek - @JacquesSpermiage Lee Pace to powinien serialowego Oscara dostać. Chł...

źródło: Foundation_Photo_010901-730x487

Pobierz
@JacquesSpermiage: z tą genialnością bym nie przesadzał. Nadal wolę o niebo lepszy The Expanse. Gdyby nie było toto na podstawie książek to jeszcze bym polecał bo czasami efekty bardzo dobre i gra aktorska Lee Pace faktycznie świetna ale reszta czyli scenariusz to tragedia jak dla mnie. Żałuję, że jednak nie zrobili na podstawie książek Fundacja a Lee Pace nie gra Damarzela (na co jak się dowiedziałem, że w Fundacji zagra liczyłem)
@Mega_Smieszek: Ja do Expanse podchodziłem kilka lat chyba. Zobaczyłem niecały pierwszy odcinek i mnie odrzuciło. Potem czytałem wszędzie recenzje, że taki super i zaryzykowałem jakoś jak już trzeci sezon wchodził. Od tamtej pory oglądał kilka razy bo co jakiś czas zaczynam pierwszy odcinek i kończę z czwartym sezonem (dwóch ostatnich sezonównie trawię gdzie czuć, że były robione na siłę)
W Battlestar zabrakło budżetu jaki ma Fundacja


@Mega_Smieszek: tu czuć piniądz, oj czuć. Mam nadzieję że będzie tylko lepiej a i serial dostanie zasłużoną sławę bo póki co trochę mało znany.

Żałuję, że jednak nie zrobili na podstawie książek Fundacja


@#!$%@?: jakbyś to chciał zrobić by było wierne książce? Do nie dawno Fundacja była uznawana za nieekranizowalną. Zresztą najlepsze co w tym serialu jest nie istnieje w książkach. Ta ekranizacja to
@JacquesSpermiage: Jak widać nadal jest nieekranizowalna skoro nie zrobili jak w książkach a tylko wzięli główne wątki z książek i upchneli je w swoją narrację. Mnie tym nie kupili. A już jak pokazali Muła i to jak będzie wyglądał to dla mnie porażka. Pamiętam jakie miałem gdy czytając książkę dopiero na końcu się dowiedziałem Kim jest. Tutaj mamy na tacy podanego jakiegoś terminatora