Wpis z mikrobloga

yep to już koniec, jotaro kujo nie żyje on spóźnił się o 2 sekundy aby pokonać księdza enrico pucci wybrał ratowanie córki zamiast pokonać pucci y najsilniejsza postać z każdego anime została zabita i pokonana cały wszechświat jojos bizzare adventure zresetował się wraz z ostatnim odcinkiem stone ocean tak smutno to słyszeć R.I.P In Peace

A teraz ode mnie: Po nieco ponad roku oglądania skończyłem ostatni part Jajcarza Joestara Bizarnej Przygody czyli #jojosbizarreadventure i choć nie jestem raczej miłośnikiem #anime (wiadomo, za dzieciaka oglądało się Smocze Kule, Rycerzy Zodiaku czy Pokemony, ale od czasów późnonastoletnich obejrzałem może jedną-dwie króciutkie serie) to diabelstwo naprawdę mnie wciągnęło.
Z jakiegoś powodu mocno trafia do mnie ta japońska konwencja, gdzie nie do końca wiadomo, co w danym utworze należy brać na serio, a co nie do końca (Danganronpa czy Yakuza 0 tez siadły mi jak złoto).

No i dzięki znajomości #jojo pojmuję teraz niezwykle płodną gałąź memetyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jjba
Ultimator - yep to już koniec, jotaro kujo nie żyje on spóźnił się o 2 sekundy aby po...
  • 1