Wpis z mikrobloga

Ogólnie to byłem dzisiaj na randce i mimo, że z dziewczyną gadało się spoko to miała +20 kg więcej niż oczekiwałem. Spore rozczarowanie, nie jestem w stanie tego zaakceptować bo ja o siebie dbam i tego też oczekuję od partnerki. Daję sobie spokój z tinder na jakiś czas bo już się kilka razy nadziałem. Powiedzcie mi, jak macie 29 lat to w jaki przedział wiekowy celujecie?
#tinder #randka #randkujzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
@Davidvia0: też jestem w twoim wieku i choć nie celuję w żadne przedział wiekowy to najbardziej do mnie lgną te w wieku 19-23 nie wiem dlaczego :( szczerze mówiąc starszej niż 25 lat nie chciałbym
  • Odpowiedz
@Davidvia0: bierz się za młodsze tak 20+ które już pracują, ewentualnie powyżej 23+ bo te wymagań nie mają a bywają lepsze niż te starsze które często są #!$%@?. I pamiętaj rozum nie idzie w parze z wiekiem.
  • Odpowiedz
@D00msday

Nie mogę dokładnie napisać ile, ale 30+

Trzeba rzeźbic w gównie, ale warto.I nie jest to takie uciążliwe.

p0lki 25-30 lat to nie jest tak, że sobą nic nie rezprezentują - tam panuje totalnie odczłowieczenie i upodlenie. A zarobisz na tym seks z jakąś obwisłą, puszczalską córą sołtysa, która wyskakała się na wszystkich możliwych pałach bambrzych synali, a i tak jest totalną kłodą.

Młódki są mało lotne w rozmowie, ale rozmawiają
  • Odpowiedz