Wpis z mikrobloga

#polityka #latarnikwyborczy #wybory #polska

#!$%@? mać, wyszło mi w latarniku że największą zgodność mam z ugrupowaniem "Bezpartyjni Samorządowcy", pomyślałem że to całkiem spoko, bo żadna z większych partii nie zyskała mojego zaufania.

Oczywiście na mirko już wkrada się narracja że to ukryta opcja pisowska XDDD

Pamiętajcie, jedyną cokolwiek wartą opcją niepisowską jest tylko i wyłącznie Koalicja Obywatelska, głos oddany na inną partię jest ZMARNOWANY.

Dramat.
  • 5
To właśnie po wyborach w 2018 roku Bezpartyjni Samorządowcy zawarli na Dolnym Śląsku lokalną koalicję z PiS. "Gazeta Wyborcza", powołując się na maile, które wyciekły z prywatnej skrzynki ministra Michała Dworczyka, ówczesnego szefa KPRM, opisuje kulisy tamtych negocjacji. Przywołuje treść maila Dworczyka z listopada 2018 roku, kiedy ważyły się losy koalicji, do premiera Mateusza Morawieckiego: "W poniedziałek będzie pierwszy draft umowy koalicyjnej. Wyślę Ci od razu. Dziś po kolejnych rozmowach pakiet dolnośląski
@Ucho1899: i tak nikgo nie przekonasz do głosowania na Bezkręgowych.

Poza tym opieranie swojego głosu na podstawie jakiegoś gównotestu i potem mędrkowanie o głupich wykopkach xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ucho1899: nawet to jest już lepsze niż podążanie w ciemno za testem xD

Autorzy testu mogą bardzo łatwo zniekształcać wyniki poprzez sposób formułowania pytań i ich dobór