Wpis z mikrobloga

Raz na jakiś czas zerknę co moja żona ogląda i ostatnio trafiałem na #hotelparadise - podobno ten sezon jest lepszy od poprzednich części.
Uczestniczka wokół której jest tak gorąco, Łucja, okazuje się, iż zrobiła dyplom dający jej tytuł mgr inż. arch. pod okiem jednego z najlepszych i najbardziej elokwentnych wykładowców - konstruktorów, jakiego spotkałem w swoim życiu. Za moich czasów, o możliwość zrobienia dyplomu u tego faceta starały się tłumy przyszłych architektów. Facet brał tylko najlepszych i najinteligentniejszych studentów pod swoje skrzydła.
Czyli Łucja raczej ma mocno ścisły oraz analityczny umysł i potrafi wyciągać wnioski, nie jest głupia.
Dodam jeszcze, iż charakterystyka kierunku studiów Łucji jest taka, iż przeważnie na roku zdecydowaną większość osób stanowią kobiety, które tworzą dużo podgrupek. Obrabianie dupy jest codziennością, każdy każdemu komentuje projekty studenckie z uśmiechem, tylko po to aby za plecami go obgadać. Generalnie na kierunku często występuje odczuwalny wyścig szczurów, podczas którego ludzie potrafią być chamscy i wredni... Czyżby Łucja odczuła brak takiej atmosfery po skończeniu studiów i dlatego zgłosiła się do programu?
Ciekawi mnie również to, czym kierowała się produkcja dobierając uczestników i czemu postanowili wymieszać ameby z ogarniętą osobą. Jakiś eksperyment?
  • 4
@78702318667314 produkcja ma ściśle ustalone profile uczestników, które sprawdziły się w poprzednich sezonach. Zawsze mamy zakochanego w sobie narcyza, erotomana, laskę z problemami z zaufaniem i poczuciem własnej wartości, gracza, osobę o szerokich perspektywach, która już coś osiągnęła w życiu itp.

Łucja jest postacią, której będą kibicować inteligentniejsi/dojrzalsi widzowie (chociaż wyszło tak, że kibicują jej wszyscy ze względu na to, że stała się ofiarą).
@Kakarot_Z tak tak, zgadzam się że ma wiele cech, które wzbudzają sympatię, wspomniałam tylko, że ma jeszcze lepszy odbiór, bo ludzie jej współczują. Gdyby grupa nie traktowała jej w ten sposób to wciąż byłaby najciekawszą uczestniczką w hotelu.
@78702318667314: w 100% się zgadzam z @MissDisaster - muszą być co sezon uczestnicy o określonych profilach, ale Łucję można polubić za to jakim jest szłowiekiem (nie tylko na profil).
Z drugiej strony ptaszki ćwierkają że wiele osób uważa że Łucja ma potencjał telewizyjny - kamera ją lubi, dźwiękowcy zachwalają, a po udziale w HP zdobędzie cenne doświadczenie pracy na planie z presją ze strony kamery. Nic nie sugeruję, ale jeśli Łucja