Wpis z mikrobloga

Czy na rynku chłopów sytuacja jest aż tak beznadziejna?

-W 90% faceci w 1 zdaniu komplementowali rolniczki, co brzmi strasznie sztucznie.
-Praktycznie żaden nie potrafił pociągnąć rozmowy w sposób rzeczowy, konkretny, interesujący.
-W rozmowach wychodził wielkie niespodzianki: jak zgłaszanie się wszędzie gdzie się da, dziecko

(_ )

#tinder #zwiazki #rolnikszukazony
jmuhha - Czy na rynku chłopów sytuacja jest aż tak beznadziejna? 

-W 90% faceci w 1 ...

źródło: uid_53313c02f9a546f14fc8226dbe715b801502393970211_width_1920_play_0_pos_0_gs_0_height_1080 (1)

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jak ja tego nie rozumiem. Kobietom się ryj nie zamyka przez całą dobę, ale na randce to chłop musi je ciągnąć za język, a jak rozmowa się nie klei, to jego wina. Nosz kur... ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha to tylko reżyserowany, zmontowany program telewizyjny gdzie są kamery i stres, a w dodatku normalni ludzie się tutaj nie zgłoszą, jeszcze do takich niezrównoważonych kandydatek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha: tak szczerze to zastanawiam się jak to powinni wyglądać pod kątem prowadzenia rozmowy:

1) gospodarz powinien inicjować rozmowę i ją prowadzić? - w końcu to on wybrał kandydatów, zaprosił ich na pierwsze spotkanie, i na podstawie swoich jakichśtam kryteriów zaprosi ich do siebie do domu lub też nie - więc to on powinien wypytać o wszystko na czym mu zależy;

2) zaproszeni goście już coś o sobie napisali, więc powinni
  • Odpowiedz
@Emill jak jest chemia między dwoma osobami to rozmowa się klei tak czy siak, a jak nie ma to choćbyś stanął na pewnej części ciała to i tak nic z tego nie będzie i gadka nie będzie się kleić.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Ani sami rolnicy, ani ich kandydaci/tki to nie jakieś orły intelektu, a i ich kompetencje społeczne często są takie sobie. Formalnie rzecz ujmując, rozmowę powinien zgrabnie prowadzić gospodarz, a gość wykazywać aktywność i podtrzymywać wątki, gdyby coś uciekało. Mam wrażenie, że Koniara i Pomidorowa podołały temu zadaniu, sterowały rozmowami (choć u Pomidorowej było jak na przesłuchaniu w gestapo, co akurat usprawiedliwiają okoliczności). Natomiast faceci chyba wyszli z założenia, że "ja
  • Odpowiedz
@jmuhha ja tak się dziwię bo jak na 1 rozmowę to przecież tam jest pełno materiału do przegadania - kandydaci pisali listy nie rzadko po kilka stron, to rozumiem że ten kto wybiera jest został jakoś zaciekawiony dana osobą, jaki problem nawiązać do listu zadać kilka pytan
  • Odpowiedz
@DestroyersPL: Żeby zawalczyć o miłość. To był ich pierwszy raz przed kamerami, może niedługo stres minie i niektórzy się rozkręcą. Poza tym nawet nie mieli pewności, że ich kandydat dostanie się do finałowej 5 i będzie pokazywany w tv.
  • Odpowiedz