Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub #biznes #praca #dom #jedzenie #viral #komputery #motoryzacja

Cześć,

Nazywam się Krzysztof przeżywam trudny okres po rozwodzie. Wszystko, co miałem, zostało zabrane, i obecnie mieszkam w samochodzie. Szukam pracy w elektronice samochodowej, w której mam doświadczenie. Potrafię płynnie rozmawiać po angielsku.

Przez jakiś czas próbowałem zacząć na nowo w Holandii, ale zostałem okradziony. Obecnie utrzymuję się z pracy za dniówkę, ale nie wystarcza to na wynajem mieszkania ani na normalne życie. Szukam wsparcia, które pozwoli mi na wyjście z obecnej sytuacji.

Bardzo zależy mi na pracy i schronieniu. Chętnie podejmę się wszelkich dostępnych zadań w zamian za jedzenie i miejsce do spania.

Jeśli masz jakiekolwiek propozycje lub możesz pomóc w jakikolwiek sposób, proszę o kontakt. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Dziękuję z góry za zainteresowanie moją sytuacją.
kiedyspomocnyibogaty - #wykopjointclub #biznes #praca #dom #jedzenie #viral #komputer...

źródło: temp_file4449225990361472253

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
Z jednej strony idea wynajęcia mieszkania które mi stoi puste (nie wynajmuję bo mam złe doświadczenia z lokatorami) w zamian za pomoc w domu i ogrodzie wydaje się w mojej sytuacji atrakcyjna, ale z 2 strony nie znam człowieka i nie wiem czy nie jest jakimś złamasem lub cwaniakiem szukającym jeleni o dobrym sercu. Jest dziwne że elektryk samochodowy nie może pracy znaleźć..
  • Odpowiedz
@odomdaphne5113 Jestem.dobrym człowiekiem i z pracą by nie było problemu jeśli miałbym gdzie mieszkać. Gdy miałem swoje narzędzia pracy mogłem robić zlecenia po warsztatach a teraz, są tacy co niechca inwestować w sprzęt wolą ludzi naciągać na koszta a trzeba wiedzieciec że w samochodach oprócz rzeczy które się zużywają oczywiscie. To problemy które się.pojawiaja są elektryczne.
  • Odpowiedz
@kiedyspomocnyibogaty teraz nie pamiętam nazwy agencji pracy. Jak będę w pracy to zapisze i ci podam. Pracowało tam nawet kilku Polaków i sobie chwalili. Jak to ukraińska agencja, są jakieś przekręty na podatkach, dodatku żywnościowym, nadgodzinach, pracy na nockach itd. ale na czysto wychodzą lepiej niż normalni pracownicy. Jak na pierwszą pracę by cokolwiek zarobić to wydaje mi się fajnym rozwiązaniem. Poznasz język (nie trzeba umieć), nie będziesz płacił za dach nad
  • Odpowiedz