Wpis z mikrobloga

@KolskiRoman: najgorzej jak wykopek sam wrzuca swoje wcześniejsze wpisy i patrzcie jaki ja kurła byłem mądry.Twojego nawet nie czytam ale jak przewidujesz przyszłość graj w lotto.
  • Odpowiedz
@KolskiRoman: Większość tagu to trolle, których #!$%@? że coś kiedyś napisałeś i nic to nie zmieni. Jak chciałeś atencji i poklasku, to chyba sam żeś odjechał od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aleale2 @gryyyn gdy napiszesz, że w dupie masz poklask, więc dwie osoby piszą, że szukasz poklasku xD
Jeszcze raz, tylko zwracam uwagę, że ludzie tak łatwo popadają ze skrajności w skrajność, tak jak o PiS kiedyś też dobrze pisano na tym portalu
  • Odpowiedz
gdy napiszesz, że w dupie masz poklask, więc dwie osoby piszą, że szukasz poklasku


@KolskiRoman: *gdy napiszesz posta "A NIE MÓWIŁEM" a potem mówisz, że masz w dupie poklask
kek
  • Odpowiedz
@KolskiRoman: rozumiem ten ból też należę do tego grona ludzi którzy teraz mogą powiedzieć "a nie mówiłem" ale nie czuję satysfakcji raczej zażenowanie jak główny nurt sra ludziom pod garnek to samo było z covidem zero refleksji albo z nami albo przeciwko nam
  • Odpowiedz
@KolskiRoman: zabawne tez było jak w okolicach krwawej niedzieli wykopki zadawały celem dyskusji o tym czy ukraincy przeproszą to było tylko wyzywanie od onucy albo debilne memy. Na tagu była taka psychoza ze to temat tabu i nie wolno o tym, gadać. To było absolutnie kuriozalne
  • Odpowiedz