Wpis z mikrobloga

8 dzien na diecie #keto na kolacje swinia w sosie wlasnym, zaczalem sie wazyc 96,4kg, brzuch mi zmalal ale nie wiem Ile na poczatku bylo kg, ogolnie duzo lzej sie czlowiek czuje, pozytywnie zaczalem tez cos sie ruszac bardziej typu rano wylanczylem wspomaganie w rowerze elektrycznym jadac do pracy, cel to 90kg I plaski brzuch zobaczymy czy wytrwam,
LeavemeInTheDark - 8 dzien na diecie #keto na kolacje swinia w sosie wlasnym, zaczale...

źródło: IMG_20230926_194317927

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@mirek_wyklety: no zobaczymy czy wytrwam narazie jest ok, juz pare razy probowalem ale zawsze zawodzilem, 25kg gratulacje Ile razy dziennie jesz robisz intermiten fasting? ja az Tyle chudnac nie musze tylko brzuch mi odstaje jak spadne z 10 to bedzie git
  • Odpowiedz
@LeavemeInTheDark: Jem dwa posiłki dziennie, ale to od paru miesięcy dopiero. If mi wychodzi w zależności od układu dnia 16-18/8-6...od czasu do czasu próbowałem głodówek, albo tylko jeden posiłek w ciągu dnia, ale mi to nie sluzy...brakuje mi 5kg mniej do idealnej wagi, ale i tak nie zamierzam rezygnować z tego stylu odżywiania, jeśli mi się uda to osiągnąć...na tym etapie traktuje lowcarb jako lifestyle, a nie dietę.
  • Odpowiedz
@lukratywny: Nie licze i nie zamierzam szczerze mówiąc. Nie jest mi to do niczego potrzebne raczej...co do ruszania się, to dużo chodzę generalnie. W zależności od wolnego czasu chodzę na basen i bite 45 minut od ściany do ściany...przez niemal 30 lat targałem ciężary na siłowni i efekt jest taki, że mam #!$%@? prawe ramie, więc odpuściłem siłownię kompletnie...mam plan żeby wrócić do treningów, ale absolutnie żadnych ciągów po 200kg, czy
  • Odpowiedz
@lukratywny: ja cale zycie dążyłem do jak największej siły i masy...jestem typowym produktem lat 90' gdzie liczyło się jak duży kto jest i jak dużo wyciśnie na klatę...wiec #!$%@? zawsze pod korek, z węglami w opór rzecz jasna...przy tym cyklicznie biłem towar, do mniej wiecej 35 roku życia...w chwili obecnej mam zipelnie inne podejście do tematu i chciałbym być zwyczajnie szczupły. W zasadzie to już jestem, ale jak zjadę te 5kg
  • Odpowiedz
@lukratywny: Zaczynałem od typowego keto i pierwszego dnia sikałem co pol godziny i w zasadzie to jedyny objaw przejścia na te dietę jaki zauważyłem. Żadnej keto grypy, czy sraczki...a w zasadzie wrecz przeciwnie, bo po paru tygodniach dostałem takiego zatwardzenia, że myślałem ze zdechnę z bólu brzucha...wprowadziłem blonnik do diety I w ten sposób pozbyłem się tej jedynej niedogodności...co do suplementów, to biorę zestaw witamin z biotech i omega3. Na początku
  • Odpowiedz
@lukratywny: od 4 lat nie pije w ogóle w zasadzie. Robię wyjątek jak jestem na wakacjach w ciepłych krajach to sobie piwkuje, ewentualnie jakas impreza, gdzie nie da rady nie wypić, ale to mi się zdarza raz, góra 2 razy w roku...pije wylacznie kawę, herbaty czarna z mlekiem i zielona i do obiadu zawsze coś słodkiego w smaku. Cola zero, Pepsi max, a ostatnio pije codziennie Prime. No i wodę doraźnie,
  • Odpowiedz