Wpis z mikrobloga

@karix98: jeszcze kilka lat temu starsze laski wcale tak nie leciały na influencerów, bo kojarzyły ich one jako przegrywów sprzed kompa co grają w minecrafta i śmierdzą
  • Odpowiedz
dalej nie mogę znaleźć motywu przewodniego pedofili wśród influencerów? czemu? mieć tak życie ustawione, miec fejm to można najlepszą dupę ogarnąc, czemu dzieci? po co?


@karix98: jedyne co mi przychodzi na myśl, to szukanie nowych bodźców. o to właśnie chodzi, że możesz mieć 99% "normalnych" lasek, wszystkie zlewają ci się w jedną, to jak trafi ci się taka młoda i gotowa na wszystko k*rewka, to może na ciebie podziałać.
  • Odpowiedz
@karix98: Już to pisałem: to była banda przegrywów. To nie byli świadomi twórcy jak dzisiaj, oskarki zorientowane na to, że będą influencerami i gwiazdami internetu, tylko piwniczaki, które grały sobie w gry i nagrywały z tego filmiki na youtube. Nagle okazało się, że mają "fanki" i ich towarzyska nieporadność znajdowała ujście w takim bezmyślnym flircie z dużo młodszymi od nich dziewczynkami. To nie była pedofilia sensu stricto, bo oni nie myśleli
  • Odpowiedz
@edenmar: W sumie coś w tym musi być. Nawet patrzac z perspektywy nastolatka. Np w wieku 16 miałem kilku ziomków z którymi imprezowaliśmy tu jakiś grill na działce to ognisko i namioty nad jeziorem. Kilku starszych znajomych z klas maturalnych i kręciło się z 18/19tkami. Z drugiej strony było kilku ziomków z klasy od gry w piłkę czy jakieś gierki online tylko u nich tibia czy metin to była większość życia
  • Odpowiedz
@karix98: może chodzi o ego? Nikt nie da tak sobą kontrolować jak niepewna siebie małolata, a z reguły youtuberzy są narcyzami, szczególnie ci starszej daty, teraz wydaje się to normalne, ale jednak te 10 lat temu trzeba było mieć trochę duże ego żeby nagrywać swoją mordę i wstawiać to do internetu.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: też tak myślę, oni wszyscy takie zwykłe Julki 20-25 moga obrabiac w ilościach hurtowych to i szukają już niewiadomo czego. Tak samo ci miliarderzy bawiący sie w jakieś orgie na wyspach, takich zwykłych kurtyzan 10/10 oni maja juz tyle zaliczonych, że wymyslają jakies imprezy bunga bunga z małolatami czy sranie modelkom na klatę.
  • Odpowiedz