Wpis z mikrobloga

Wawrzyk - do szpitala i pod kontrolą aby dziennikarze się nie zbliżali.

Rau - chory, nie może się pojawiać.

Kaczyński - bez wypowiedzi publicznych, coby nikt o koperty nie zapytał.

A wczoraj zniknął Morawiecki. Wkrótce bedą puszczali tylko nagrania archiwalne albo z kontrolowanego studia.

Nie wierzcie, że po pisie wszystko spływa. Oni unikają konfrontacji, bo to jedyny sposób na zachowanie resztek władzy.
Już wiadomo, że nie bedą rządzić samodzielnie, a waży się czy w ogole bedą rządzili.

Do wyborów jeszcze kilkanaście dni. Oni każdego dnia się budzą i sprawdzają czy jeszcze mają jakiekolwiek poparcie, a te każdego dnia spada.

#bekazpisu #wybory #bekazprawakow #neuropa #polityka
  • 34
Jak konfederacja się z nimi zgada to samobójstwo polityczne mentzena, może kilku śmieci z konfy przekupia ale nie sądzę żeby dokulali do 230.

Odpowiedz


@Nie_wiem_nic: Naprawdę w to wierzysz? Oczywiście, że konfederacja dogada się z pisem jak tylko będzie miała taką możliwość - już był taki jeden antysystemowiec co się kazał nawet szmatą nazywać. Na listach konfederacji jest mnóstwo polityków pis - to jak oni mają się nie dogadać? Sami ze
@zajete no jestem tak 50/50 xD ale ostatnio bliżej mi do tego, że mentzen zostając teraz "bezstronny" w takich wyborach za pol roku dostałby 15% zamiast 10 i może tak kalkulować. I wtedy można iść w koalicję z argumentem, że nie chcemy żeby obywatele byli narażeni na koszty 3. Wyborów. Tak sobie to wymyśliłem xD

Edit: oczywiście nie mam ani odrobiny wiary wantysystemowosc konfederacji, raczej chodzi mi o cynizm i kalkulację polityczną.
@malpi: Morawiecki się pojawia na wiecach gdzie podstawieni są fanatycy a możliwość zadawania niewygodnych pytań jest ograniczona przez Policję i jego ochronę.

Taka to władza co się boi zwykłego obywatela, bo i ma ku temu powody.
@Kauabanga:

ale ktorego rzadu?


Nie fikołkuj. Od TVP nie dostaną żadnego trudnego pytania, TVP nie pociśnie rządu o żadną aferę. Na tym polega strach pisiorów, że się o aferze dowie lud.

Chcesz się licytować na rządy i niezależne media? Proszę. Pokaż mi nagranie, gdzie Rachoń tak punktuje premiera:
janekplaskacz - @Kauabanga: 
ale ktorego rzadu? 

Nie fikołkuj. Od TVP nie dostaną ża...
Już wiadomo, że nie bedą rządzić samodzielnie


@malpi: życzę im aby tak wygrali, że nawet z Konfederacją nie mieli najmniejszych szans utworzyć koalicyjnego stabilnego rządu.
Ten stan potrwa maksymalnie 2 lata i w tym czasie powinno widać efekty ich 8 letnich rządów. Gdzie albo włączą hamulec i zaczną bardzo mocno oszczędzać na wszystkim albo idziemy w bardzo niedobrym kierunku. W kierunku w którym kilka a nawet kilkanaście lat zajmie nam wyjście
motłoch zagłosuje na pis choćby sam kaczyński nasrał im na łby


@PIAN--A_A--KTYWNA: ta partia się kończy. Można ich też pozbawić władzy lokalnie i instytucjach ale warunkiem zrobienie takiego manewru jak Buzek swoimi 4 reformami. Szczególnie istotne byłoby pilne zastanowienie się nad reformą administracyjną tak aby porozbijać betonowe lokalne układy PiS-u, PSL-u (nadal mocnego lokalnie) i pozostałości po SLD (w Krakowie czy Częstochowie).