Wpis z mikrobloga

Wawrzyk - do szpitala i pod kontrolą aby dziennikarze się nie zbliżali.

Rau - chory, nie może się pojawiać.

Kaczyński - bez wypowiedzi publicznych, coby nikt o koperty nie zapytał.

A wczoraj zniknął Morawiecki. Wkrótce bedą puszczali tylko nagrania archiwalne albo z kontrolowanego studia.

Nie wierzcie, że po pisie wszystko spływa. Oni unikają konfrontacji, bo to jedyny sposób na zachowanie resztek władzy.
Już wiadomo, że nie bedą rządzić samodzielnie, a waży się czy w ogole bedą rządzili.

Do wyborów jeszcze kilkanaście dni. Oni każdego dnia się budzą i sprawdzają czy jeszcze mają jakiekolwiek poparcie, a te każdego dnia spada.

#bekazpisu #wybory #bekazprawakow #neuropa #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • 436
@malpi: w sumie dopiero się zorientowałem, że rzeczywiście kaczyńskiego schowali do piwnicy XD, mam nadzieję że nie wytrzyma i jeszcze coś odwali przed wyborami
  • Odpowiedz
@malpi
Pawłowicz i TK schowana już od dawna.
O dziwo Macierewicz wychyla się z szafy choć jego zawsze chowali najgłębiej.

Do tego jedyna aktywność to wypowiedzi bez możliwości zadawania pytań przez niezależne media.
  • Odpowiedz
@finch88 przecież w poprzednich wyborach pis zgarnął ponad 230 mandatow. Teraz jak będą mieli 200 to spoko. Maja absolutnie 0 szans na rządzenie samodzielne więc muszą się z kimś dogadać. Jak konfederacja się z nimi zgada to samobójstwo polityczne mentzena, może kilku śmieci z konfy przekupia ale nie sądzę żeby dokulali do 230. Wg mnie kolejne wybory za pol roku. Jak to nie jest spadek poparcia to nie wiem co jest. Beton
  • Odpowiedz