Wpis z mikrobloga

Czytam to wszystko na tym wykopie, jedna pozytywna wiadomość na 50 negatywnych, jak nie o tym że Ukraińcy nas dymają jak się da, to o tym że unia europejska szykuje nowy podatek albo zakaz. Jak nie o tym że ten z lewa czy prawa będzie nas dymał po wyborach, to o tym że obajtek otwiera nową sieć interesów za granicą. Jak nie o tym że Sasin wywalił 70mln w błoto i nie poniósł żadnych konsekwencji, to o #!$%@? 12 milionów przez szumowskiego. Jak nie o zniszczeniu komendy z granatnika, to o kryzysie migracyjmym Polski i UE. Jak nie o sprawie zamiatania pod dywan sprawy zabójstwa 3 osobowej rodziny przez policję i prokurature, to o aferze wizowej. Jak nie o kolejnym gwalcie w Szwecji, to o kolejnym włamaniu obcokrajowców w Polsce.
Czytam, myślę i analizuje. Dokąd to wszystko zmierza? Czy po 23 latach życia w najbardziej rozwiniętym wieku w histori cywilizacji, przez sterujących pisotalibanem i komunistyczną ue stracimy nasze prawa i cały dorobek bo ktoś tak na górze chce? Czuje że powoli wariuje od tego wszystkiego, i co mam zrobić w takiej sytuacji? Zostać menelem na seszelach? Stać się inżynierem w kraju 3 świata (umiem kręcić śrubokrętem w lewo i prawo ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Czy wykąpać się z suszarką i mieć to wszystko w #!$%@?? Jakieś porady?

#polska #swiat #przemysleniazdupy #kiciochpyta #wpiszdupy
  • 1
  • Odpowiedz
i co mam zrobić w takiej sytuacji


@ZenonArciszewski3127: wyłączyć wykop, skupic sie na swoim zyciu, wyjechać na tydzień albo na zawsze w bieszczady. Naprawdę da się żyć nie zajmując się pierdołami na które sie nie ma wpływu (a jesli beda miały wpływ na ciebie to i tak nic z tym nie zrobisz; chyba ze chcesz sie umowic z Zełeńskim, włodarzami UE i Polski zeby wszystkim powiedzieć, żeby się ogarneli xD). A
  • Odpowiedz