Wpis z mikrobloga

@card_man: Rozbudował społeczność to teraz odcina kupony. Iwucia lubię za prostotę inwestowania, może jest nieco zachowawczy, ale chyba większość właśnie potrzebuje takiego inwestowania. Trochę wkurza to nagananie na grupkę, ale i tak przekazuje sporo darmowej wiedzy
  • Odpowiedz
@card_man: Iwuć ma spoko materiały dla początkujących, ale od jakiegoś roku już mówi w kółko o tym samym, a teraz założył sektę xD Ciekawi mnie, co oni tam z tych scen im mówią za pieniądze? "Kupujcie ETFy i obligacje oraz zwiększajcie zarobki" ? Bo od roku tylko o tym mówią xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Frwrd05: w sumie dobre pytanie, może ktoś jest od niego to napisze. Ale mówi też sporo o oszczędzaniu, więc nie wiem czy im tam mówi żeby nie chodzić do restauracji czy co xD
  • Odpowiedz
@card_man: Ja się serio zastanawiam, co więcej można usłyszeć jak się wyda pieniądze za dostęp :) Nic nie oceniam. Może jednak są tam jakieś cuda za które warto zapłacić.
  • Odpowiedz
@card_man: za to nie płacą ludzie, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej niż podstawy, tylko ludzie którzy zaczynają od zera, przeraża ich założenie IKE i mają burdel w wydatkach domowych. Jak widać jest takich osób pełno.
  • Odpowiedz
@Frwrd05: dwukrotnie w ostatnim czasie próbowałem dodać posta na grupę fb iwucia i niestety mod nie wrzucał moich postów. Oczywiście miałem konkretne pytania o sprawy finansowe ale odnoszę wrażenie ze chyba miałem za duża wiedzę i wychodziło by to poza schemat grupy i tez zaczyna mi sie wydawać ze tam już mocno wchodzi sekciarstwo ????
  • Odpowiedz
@card_man: Iwuć ostatnio w wywiadzie w Maluchu atakował pana Sławka Mentzena i przyznał sie, że będzie głosował na Tuska. Dzięki temu wiem, że nie ma sensu tracić już na niego czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
@majkel88: no beka, że tak schematycznie słuchasz ludzi. Jak nie popiera Mentzena to nie warto go słuchać xD
To lepiej słuchaj Midla i Tradera21 i inwestuj w tanie spółki jak gazprom
  • Odpowiedz