Wpis z mikrobloga

@galopujacypasikonik: Nie jestem pewien czy to sprawka multikont Gapy czy też naiwnym emerytom szkoda Gapy. Ale pojawiają się głosy wśród nich by zorganizować zbiórkę na paszport Dżunku. My wiemy dobrze jak to się skończy.... Ale jak w takiej sytuacji postąpią nabici w butelkę widzowie? Włączy im się syndrom Sztokholmski?
  • Odpowiedz
@galopujacypasikonik: Latami gadał o wpisaniu go jako ojca i wyrobieniu paszportu dla Cukrowej. Jakoś nigdy przedtem nie wspominał o kwocie 10K dolków. No i teraz nagle się okazało, że da się to załatwić w tempie ekspresowym. Wcześniej nie był w stanie ogarnąć paru urzędów. Jestem ciekawa kim jest ten tajemniczy znajomy, który niby też ostatnio załatwiał taką sprawę. Wspomina o nim Klapek i Prezes,więc wg mnie było o jedną cambodię za
  • Odpowiedz
@miskantusgigantus może dostał namiary na taki sam typ gości, co czarni Polacy z Nigerii i innych krajów, co to płacą kilka tysięcy dolców i myk, polski paszport? Przecież on jest tak durny, że kupiłby pastę do butów podpisaną "masło orzechowe", jeśli tylko pachniałoby orzeszkami.
  • Odpowiedz