Wpis z mikrobloga

@lentilek: Kończyłem wtedy studia i pamiętam dobrze co i za ile kupowałem z żarcia, bo od lat jem podobnie. prawie całe studia i kilka lat po nich płaciłem za spożywkę niemal dokładnie tyle samo.
  • Odpowiedz
@Wizun: Nie będę się kłócił lata 2016, 2017 czyli początek rządów Pis to były złote lata, ale wiadomo że to dzięki rządom Tuska gospodarka się rozwijała. A Pis podwyższył próg kwoty wolnej od podatku oraz minimalnie pensje. Z pracą nie było żadnego problemu, wysyłałeś cv w ciągu jednego dnia już dzwonili. Ale od 2020 roku to już równa pochyła w dół.
  • Odpowiedz
Nie. Polska gospodarka rozwijała się MIMO rządów Tuska, a teraz MIMO rządów PIS nie jest #!$%@?.


@Wizun:
Oczekujesz pamięci wyborczej dłuższej niż 8 lat. Powyżej 4 lat to już jest dużo.
  • Odpowiedz
@Wizun: jak nie jest #!$%@?, jak jest? XD ceny wszystkiego #!$%@? w kosmos, napływ uchodzcow z ciepłych krajów niedlugo też się odbije, socjale porozdawane w rekordowych ilościach, paliwa zaczyna brakować... od kiedy wg. ciebie gospodarka staje się #!$%@??
  • Odpowiedz
@Returned: mimo rządów pis ludziom jest lepiej niż wtedy i to wszystkim, dlatego uważam że poszliśmy do przodu mimo to, ale przez to wszystko nie rozwinęlismy się tak bardzo jakby się dało. Dużo potencjału poszło w piach niestety i nadal idzie
  • Odpowiedz
mimo rządów pis ludziom jest lepiej niż wtedy i to wszystkim


@Wizun: jakim #!$%@? wszystkim się żyje lepiej, co ty gadasz? Z alternatywnej rzeczywistości wyskoczyłeś czy jak? Nigdy nie płaciłem tyle za energię, media czy jedzenie jak za rządów pisu. Nie żyje mi się lepiej. Nawet ci wszyscy wdzięczni za 13, 14 i inne 500+ powoli się budzą i dociera do nich, że z tymi wszystkimi dodatkami jakos mniej in zostaję
  • Odpowiedz
@Returned: Jeszcze raz sobie przypomnij jak było zajebiście w 2010 czy 2013.
Może jesteś jakimś wyjątkiem co miał jakiś dochodowy biznes. ALe to tak jak z taksiarzami. w latach 90' jak byłeś taksiarzem jeszcze w wawie mając jakiegoś merola czy inne audi, to jakbyś boga za nogi złapał bo mogłeś w weekend 2 miesięczne wypłaty zgarnąć.
A potem się #!$%@?ło w wyniku zmiany czasów i żal.
Obiektywnie do momentu wywołania #!$%@?
  • Odpowiedz
@Returned: wróć wyżej. #!$%@? jak wcisnasz się do dyskusji to pasuje zapoznać się z całą jej treścią, żeby nie powielać poruszanych już tematów
  • Odpowiedz